Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 563. Правові наслідки порушення боржником зобов'язання, забезпеченого гарантією Стаття 563. Правові наслідки порушення боржником з...

Стаття 563. Правові наслідки порушення боржником зобов'язання, забезпеченого гарантією

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2177

  Переглядів

 • 2177

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі порушення боржником зобов'язання, забезпеченого гарантією, гарант зобов'язаний сплатити кредиторові грошову суму відповідно до умов гарантії.

  2. Вимога кредитора до гаранта про сплату грошової суми відповідно до виданої ним гарантії пред'являється у письмовій формі. До вимоги додаються документи, вказані в гарантії.

  3. У вимозі до гаранта або у доданих до неї документах кредитор повинен вказати, у чому полягає порушення боржником основного зобов'язання, забезпеченого гарантією.

  4. Кредитор може пред'явити вимогу до гаранта у межах строку, встановленого у гарантії, на який її видано.

  5. Кредитор не може передавати іншій особі право вимоги до гаранта, якщо інше не встановлено гарантією.

  Попередня

  570/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст