Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1169. Відшкодування шкоди, завданої особою у разі здійснення нею права на самозахист Стаття 1169. Відшкодування шкоди, завданої особою ...

Стаття 1169. Відшкодування шкоди, завданої особою у разі здійснення нею права на самозахист

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2661

  Переглядів

 • 2661

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Шкода, завдана особою при здійсненні нею права на самозахист від протиправних посягань, у тому числі у стані необхідної оборони, якщо при цьому не були перевищені її межі, не відшкодовується.

  2. Якщо у разі здійснення особою права на самозахист вона завдала шкоди іншій особі, ця шкода має бути відшкодована особою, яка її завдала. Якщо такої шкоди завдано способами самозахисту, які не заборонені законом та не суперечать моральним засадам суспільства, вона відшкодовується особою, яка вчинила протиправну дію.

  Попередня

  1200/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст