Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 623. Відшкодування збитків, завданих порушенням зобов'язання Стаття 623. Відшкодування збитків, завданих поруше...

Стаття 623. Відшкодування збитків, завданих порушенням зобов'язання

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4018

  Переглядів

 • 4018

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Боржник, який порушив зобов'язання, має відшкодувати кредиторові завдані цим збитки.

  2. Розмір збитків, завданих порушенням зобов'язання, доказується кредитором.

  3. Збитки визначаються з урахуванням ринкових цін, що існували на день добровільного задоволення боржником вимоги кредитора у місці, де зобов'язання має бути виконане, а якщо вимога не була задоволена добровільно, - у день пред'явлення позову, якщо інше не встановлено договором або законом. Суд може задовольнити вимогу про відшкодування збитків, беручи до уваги ринкові ціни, що існували на день ухвалення рішення.

  4. При визначенні неодержаних доходів (упущеної вигоди) враховуються заходи, вжиті кредитором щодо їх одержання.

  Попередня

  643/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст