Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 968. Продаж речі, яку поклажодавець не забрав з ломбарду Стаття 968. Продаж речі, яку поклажодавець не забр...

Стаття 968. Продаж речі, яку поклажодавець не забрав з ломбарду

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2163

  Переглядів

 • 2163

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Річ, яку поклажодавець не забрав із ломбарду після спливу трьох місяців від дня закінчення строку договору зберігання, може бути продана ломбардом у порядку, встановленому законом.

  2. Із суми виторгу, одержаної від продажу речі, вираховуються плата за зберігання та інші платежі, які належить зробити ломбардові. Залишок суми виторгу повертається поклажодавцеві.

  Попередня

  993/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст