Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 430. Права інтелектуальної власності на об'єкт, створений за замовленням Стаття 430. Права інтелектуальної власності на об'...

Стаття 430. Права інтелектуальної власності на об'єкт, створений за замовленням

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2499

  Переглядів

 • 2499

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особисті немайнові права інтелектуальної власності на об'єкт, створений за замовленням, належать творцеві цього об'єкта.

  У випадках, передбачених законом, окремі особисті немайнові права інтелектуальної власності на такий об'єкт можуть належати замовникові.

  2. Майнові права інтелектуальної власності на об'єкт, створений за замовленням, належать творцеві цього об'єкта та замовникові спільно, якщо інше не встановлено договором або законом.

  {Частина друга статті 430 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1667-IX від 15.07.2021 }

  Попередня

  437/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст