Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1143. Відповідальність учасника, щодо якого договір простого товариства припинений Стаття 1143. Відповідальність учасника, щодо якого...

Стаття 1143. Відповідальність учасника, щодо якого договір простого товариства припинений

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1481

  Переглядів

 • 1481

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо договір простого товариства не був припинений за заявою учасника про відмову від подальшої у ньому участі або у разі розірвання договору на вимогу одного з учасників, учасник, участь якого в договорі припинилася, відповідає перед третіми особами за спільними зобов'язаннями, які виникли в період його участі в договорі простого товариства як учасника договору.

  Підрозділ 2
  НЕДОГОВІРНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

  Попередня

  1174/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст