Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 769. Права третіх осіб на річ, передану у найм Стаття 769. Права третіх осіб на річ, передану у н...

Стаття 769. Права третіх осіб на річ, передану у найм

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2815

  Переглядів

 • 2815

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Передання речі у найм не припиняє та не змінює прав на неї третіх осіб, зокрема права застави.

  2. При укладенні договору найму наймодавець зобов'язаний повідомити наймача про всі права третіх осіб на річ, що передається у найм. Якщо наймодавець не повідомив наймача про всі права третіх осіб на річ, що передається у найм, наймач має право вимагати зменшення розміру плати за найм речі або розірвання договору та відшкодування збитків.

  {Частина друга статті 769 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1201-IX від 04.02.2021 }

  Попередня

  792/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст