Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1040. Звернення стягнення на майно, передане в управління, за вимогою кредитора установника управління Стаття 1040. Звернення стягнення на майно, передан...

Стаття 1040. Звернення стягнення на майно, передане в управління, за вимогою кредитора установника управління

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1510

  Переглядів

 • 1510

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Звернення стягнення на майно, передане в управління, за вимогою кредитора установника управління не допускається, крім випадку визнання установника управління банкрутом або звернення стягнення за вимогою заставодержателя на майно, що є предметом договору застави. У разі визнання установника управління банкрутом договір управління цим майном припиняється і воно включається до ліквідаційної маси.

  Попередня

  1065/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст