Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1162. Зобов'язання, що виникають у зв'язку з рятуванням майна іншої особи Стаття 1162. Зобов'язання, що виникають у зв'язку ...

Стаття 1162. Зобов'язання, що виникають у зв'язку з рятуванням майна іншої особи

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2610

  Переглядів

 • 2610

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Шкода, завдана каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, яка без відповідних повноважень рятувала від реальної загрози майно іншої особи, яке має істотну цінність, відшкодовується державою в повному обсязі.

  2. Шкода, завдана майну особи, яка без відповідних повноважень рятувала від реальної загрози майно іншої особи, яке має істотну цінність, відшкодовується власником (володільцем) цього майна з урахуванням його матеріального становища.

  Шкода відшкодовується з урахуванням майнового становища власника (володільця) майна, якому завдана шкода.

  Розмір відшкодування шкоди не може перевищувати вартості майна, яке рятувалося.

  Попередня

  1193/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст