Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 973. Зберігання речей у гардеробі організації Стаття 973. Зберігання речей у гардеробі організац...

Стаття 973. Зберігання речей у гардеробі організації

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1973

  Переглядів

 • 1973

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо річ здана у гардероб організації, зберігачем є ця організація.

  Зберігач речі, зданої до гардеробу, незалежно від того, чи здійснюється зберігання за плату чи безоплатно, зобов'язаний вжити усіх необхідних заходів щодо забезпечення схоронності речі.

  2. Положення цієї статті застосовуються у разі зберігання верхнього одягу, головних уборів у місцях, спеціально відведених для цього, в закладах охорони здоров'я та інших закладах.

  Попередня

  998/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст