Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 864. Початок перебігу позовної давності в окремих випадках Стаття 864. Початок перебігу позовної давності в о...

Стаття 864. Початок перебігу позовної давності в окремих випадках

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1668

  Переглядів

 • 1668

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо договором підряду або законом встановлений гарантійний строк і заява з приводу недоліків роботи зроблена у межах гарантійного строку, перебіг позовної давності починається від дня заявлення про недоліки.

  2. Якщо відповідно до договору підряду роботу було прийнято замовником частинами, перебіг позовної давності починається від дня прийняття роботи в цілому.

  § 2. Побутовий підряд

  Попередня

  889/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст