Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1010. Обов'язки спадкоємця повіреного та ліквідатора юридичної особи-повіреного Стаття 1010. Обов'язки спадкоємця повіреного та лі...

Стаття 1010. Обов'язки спадкоємця повіреного та ліквідатора юридичної особи-повіреного

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1504

  Переглядів

 • 1504

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі смерті повіреного його спадкоємці повинні повідомити довірителя про припинення договору доручення та вжити заходів, необхідних для охорони майна довірителя, зокрема зберегти його речі, документи та передати їх довірителеві.

  2. У разі ліквідації юридичної особи - повіреного ліквідатор повинен повідомити довірителя про припинення договору доручення та вжити заходів, необхідних для охорони майна довірителя, зберегти його речі, документи та передати довірителеві.

  Попередня

  1035/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст