Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1010. Обов'язки спадкоємця повіреного та ліквідатора юридичної особи-повіреного Стаття 1010. Обов'язки спадкоємця повіреного та лі...

Стаття 1010. Обов'язки спадкоємця повіреного та ліквідатора юридичної особи-повіреного

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. У разі смерті повіреного його спадкоємці повинні повідомити довірителя про припинення договору доручення та вжити заходів, необхідних для охорони майна довірителя, зокрема зберегти його речі, документи та передати їх довірителеві.

2. У разі ліквідації юридичної особи - повіреного ліквідатор повинен повідомити довірителя про припинення договору доручення та вжити заходів, необхідних для охорони майна довірителя, зберегти його речі, документи та передати довірителеві.

Попередня

1030/1341

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст