Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 681. Позовна давність, що застосовується до вимог у зв'язку з недоліками проданого товару Стаття 681. Позовна давність, що застосовується до...

Стаття 681. Позовна давність, що застосовується до вимог у зв'язку з недоліками проданого товару

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. До вимог у зв'язку з недоліками проданого товару застосовується позовна давність в один рік, яка обчислюється від дня виявлення недоліків у межах строків, встановлених статтею 680 цього Кодексу, а якщо на товар встановлено гарантійний строк (строк придатності), - від дня виявлення недоліків у межах гарантійного строку (строку придатності).

Попередня

698/1341

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст