Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 164. Установчі документи виробничого кооперативу Стаття 164. Установчі документи виробничого коопер...

Стаття 164. Установчі документи виробничого кооперативу

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2080

  Переглядів

 • 2080

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Установчим документом виробничого кооперативу є його статут, що затверджується загальними зборами його членів.

  2. Статут виробничого кооперативу має містити крім відомостей, передбачених статтею 88 цього Кодексу, відомості про: розмір пайового внеску члена кооперативу; склад і порядок внесення пайових внесків членами кооперативу та про їхню відповідальність за порушення зобов'язання щодо внесення пайових внесків; характер і порядок трудової участі його членів у діяльності кооперативу та їхньої відповідальності за порушення зобов'язань щодо особистої трудової участі; порядок розподілу прибутку і збитків кооперативу; розмір і умови субсидіарної відповідальності його членів за зобов'язаннями кооперативу; склад і компетенцію органів управління кооперативу та про порядок ухвалення ними рішень.

  3. Кількість членів кооперативу не може бути меншою, ніж встановлено законом.

  Попередня

  170/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст