Як користуватися сервісом


Тендер на юридичну послугу

Ви оголошуєте тендер! У нашому каталозі понад 4,5 тис. Юристів, адвокатів і юридичних фірм, багато з яких, побачивши Ваше замовлення, захочуть запропонувати свої послуги.


Оформити замовлення

Тендер на юридичну послугу

Як знайти хорошого юриста? Провести тендер на юридичне обслуговування в рамках одного сайту, витративши всього кілька хвилин. При цьому можна знайти кращого фахівця для вирішення конкретного питання в умовах обмеженого бюджету і часу - в будь-якому регіоні і будь-якому великому місті.

Можна, звичайно, вибрати і традиційний спосіб: знайти кілька десятків телефонних номерів юристів і адвокатів, витратити пару годин і сотню гривень на обдзвін і не отримати жодних гарантій, що пошук завершиться успішно. На цьому тлі тендер на юридичні послуги виглядає набагато ефективніше.

Якщо вам потрібні: консультація юриста, допомога у вирішенні спору, захист прав, правове представництво в державних органах або в судових засіданнях - ці та інші послуги можна замовити на сайті «Протокол». Це соціальна мережа, яка об'єднує кілька тисяч досвідчених юристів, адвокатів і юридичних фірм, зокрема в таких містах як Київ, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Одеса, Донецьк і багатьох інших!

Мета проекту - не тільки зробити юридичну допомогу ще більш доступною, але і покращити правову грамотність населення. Відповідно, на сайті можна знайти юриста, познайомитися з рішенням аналогічних ситуацій, почитати експертні статті та новини.

Пошук юристів по-новому: один запит, декілька хвилин і кілька кліків

Сервіс «Протокол» пропонує шукати юристів так, як шукають виконавців великі компанії - за допомогою тендера. І це дійсно зручно для замовника: особливо, якщо потрібно швидко знайти фахівця з необхідними специфічними знаннями для оперативного вирішення питання і в рамках наявного бюджету.

Отже, що потрібно, щоб знайти юриста за допомогою тендера? Кілька простих дій:

 1. Перейти в розділ сайту, який так і називається: «Тендер на юридичну послугу”.
 2. Заповнити коротку форму: вказати ім'я, діючу електронну адресу, місто, назву та короткий опис свого замовлення (по суті, коротко описати суть проблеми і необхідну допомогу). Додатково можна вказати свій бюджет і терміни виконання роботи, а також додати документи для вивчення.
 3. Відразу після натискання кнопки «Тендер на юридичну послугу» інформація про ваше замовленні надходить зареєстрованим в базі фахівцям. Зараз їх більше 3,5 тисячі.
 4. Буквально через 1-2 хвилини почнуть надходити пропозиції від юристів. Як вибирати фахівця? Звернути увагу на досвід, кількість коментарів і публікацій на сайті, а також кількість слоників, яка вказує на рейтинг і активність.
 5. З будь-яким кандидатом попередньо можна обговорити умови: для цього є функція відправки та отримання особистих повідомлень. До повідомлень при необхідності можна прикласти файли. Звичайно ж, всі дані листування конфіденційні: доступні тільки вам і юристу.

І ще кілька важливих моментів. Коли обраний юрист виконав свою роботу, можна залишити про нього відгук і оцінити якість його послуг. Відгук та оцінка - вічні: їх не можна видалити або змінити. Вічно зберігаються також дані особистого листування з фахівцем. Але, якщо ви не бажаєте цього, можете просто видалити замовлення з усією супутньою йому інформацією (крім відгука юристу).

Оцініть 5 переваг ...

Тендер на юридичне обслуговування - це:

 1. Зручний принцип замовлення: не ви шукаєте юристів, а вони пропонують вам свої послуги.
 2. Економія часу - 2-5 хвилин достатньо, щоб знайти кращого фахівця з відповідними знаннями, що проживає в вашому місті.
 3. Всі галузі права - великий каталог юристів дозволяють знаходити експерта для вирішення будь-якого питання, незалежно від сфери та рівня складності.
 4. Пряме спілкування з кандидатами до призначення виконавця. Дозволяє розвіяти всі сумніви з приводу компетенції, уточнити потрібні тонкощі.
 5. Можливість знайти юриста терміново: наприклад, за день до судового засідання. Уявляєте, скільки б на це пішло часу при стандартній процедурі пошуку?

... І три аргументи на користь сервісу

Пошук юриста в своєму місті через сервіс «Протокол» - це, в першу чергу, економія часу. Уявіть: не потрібно робити дзвінки, їздити по офісах, чекати в чергах, розчаровано шукати наступного фахівця ... На «Протоколі» все простіше: переглядайте всі пропозиції і вибирайте юриста, не відходячи від свого гаджета.

Тендер юридичних послуг на сервісі «Протокол» - це об'єктивне і здорове конкурентне середовище. А значить, зареєстровані юристи намагаються стати кращими і зробити більше для кожного замовника, а ціни на їх послуги при цьому стають більш прийнятними.

А ще «Протокол» - це можливість замовити послуги юриста або адвоката без нервування і ризиків. Тут немає дилетантів і самозванців. До реєстрації на сайті допускаються тільки досвідчені висококваліфіковані фахівці. Їх рейтинг вказує на рівень відповідальності, і ніхто не буде псувати собі репутацію. Тому, взявшись за вирішення питання, юрист постарається зробити все, що в його силах.

Які питання можна вирішити за допомогою тендера на юридичні послуги?

Об'єднуючи більше 3,5 тисячі юристів в рамках одного порталу, сервіс «Протокол» дозволяє оперативно знайти фахівця для правової допомоги в будь-якій області:

 • кримінальне право - прозорий аналіз ситуації, реальні прогнози, комплексний захист;
 • цивільне право - відшкодування збитку, спори з контрагентами та інші питання;
 • сімейне право - від складання шлюбного договору до допомоги при шлюборозлучному процесі;
 • захист бізнесу: супровід договорів, допомога при перевірках, робота з боржниками і т.п .;
 • трудове право - суперечки з роботодавцями, компенсації та інші питання;
 • захист прав споживачів - повернення коштів за неякісний товар, компенсація моральної шкоди.

Таким же чином можна перерахувати всі актуальні області та сфери права. Вам достатньо оформити замовлення, і наша система тендера дозволить знайти юриста в своєму місті з відповідними вузькоспеціалізованими знаннями. Оцініть зручність, економте час і кошти, захистіть свої інтереси і права - сервіс «Протокол» надає юридичні послуги майбутнього, доступні вже зараз.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст