Як користуватися сервiсом

Тендер на юридичну послугу

Ви оголошуєте тендер! У нашому каталозі понад 3,5 тис. юристів, адвокатів та юридичних фірм, багато з яких, побачивши Ваше замовлення, захочуть запропонувати свої послуги.

Без Email - швидка реєстрація / авторизація!
Ваше iм`я
Ваш e-mail (обовязкове поле)
Ваш телефон(обовязкове поле)
Мiсто
Назва замовлення (обовязкове поле)
Опис замовлення (обовязкове поле)
Додаткові опції
Орієнтований бюджет, грн
Бажаний термін виконання замовлення, днів

Тендер на юридичну послугу

Як знайти хорошого юриста? Провести тендер на юридичне обслуговування в рамках одного сайту, витративши всього кілька хвилин. При цьому можна знайти кращого фахівця для вирішення конкретного питання в умовах обмеженого бюджету і часу - в будь-якому регіоні і будь-якому великому місті.

Можна, звичайно, вибрати і традиційний спосіб: знайти кілька десятків телефонних номерів юристів і адвокатів, витратити пару годин і сотню гривень на обдзвін і не отримати жодних гарантій, що пошук завершиться успішно. На цьому тлі тендер на юридичні послуги виглядає набагато ефективніше.

Якщо вам потрібні: консультація юриста, допомога у вирішенні спору, захист прав, правове представництво в державних органах або в судових засіданнях - ці та інші послуги можна замовити на сайті «Протокол». Це соціальна мережа, яка об'єднує кілька тисяч досвідчених юристів, адвокатів і юридичних фірм, зокрема в таких містах як Київ, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Одеса, Донецьк і багатьох інших!

Мета проекту - не тільки зробити юридичну допомогу ще більш доступною, але і покращити правову грамотність населення. Відповідно, на сайті можна знайти юриста, познайомитися з рішенням аналогічних ситуацій, почитати експертні статті та новини.

Пошук юристів по-новому: один запит, декілька хвилин і кілька кліків

Сервіс «Протокол» пропонує шукати юристів так, як шукають виконавців великі компанії - за допомогою тендера. І це дійсно зручно для замовника: особливо, якщо потрібно швидко знайти фахівця з необхідними специфічними знаннями для оперативного вирішення питання і в рамках наявного бюджету.

Отже, що потрібно, щоб знайти юриста за допомогою тендера? Кілька простих дій:

 1. Перейти в розділ сайту, який так і називається: «Тендер на юридичну послугу”.
 2. Заповнити коротку форму: вказати ім'я, діючу електронну адресу, місто, назву та короткий опис свого замовлення (по суті, коротко описати суть проблеми і необхідну допомогу). Додатково можна вказати свій бюджет і терміни виконання роботи, а також додати документи для вивчення.
 3. Відразу після натискання кнопки «Тендер на юридичну послугу» інформація про ваше замовленні надходить зареєстрованим в базі фахівцям. Зараз їх більше 3,5 тисячі.
 4. Буквально через 1-2 хвилини почнуть надходити пропозиції від юристів. Як вибирати фахівця? Звернути увагу на досвід, кількість коментарів і публікацій на сайті, а також кількість слоників, яка вказує на рейтинг і активність.
 5. З будь-яким кандидатом попередньо можна обговорити умови: для цього є функція відправки та отримання особистих повідомлень. До повідомлень при необхідності можна прикласти файли. Звичайно ж, всі дані листування конфіденційні: доступні тільки вам і юристу.

І ще кілька важливих моментів. Коли обраний юрист виконав свою роботу, можна залишити про нього відгук і оцінити якість його послуг. Відгук та оцінка - вічні: їх не можна видалити або змінити. Вічно зберігаються також дані особистого листування з фахівцем. Але, якщо ви не бажаєте цього, можете просто видалити замовлення з усією супутньою йому інформацією (крім відгука юристу).

Оцініть 5 переваг ...

Тендер на юридичне обслуговування - це:

 1. Зручний принцип замовлення: не ви шукаєте юристів, а вони пропонують вам свої послуги.
 2. Економія часу - 2-5 хвилин достатньо, щоб знайти кращого фахівця з відповідними знаннями, що проживає в вашому місті.
 3. Всі галузі права - великий каталог юристів дозволяють знаходити експерта для вирішення будь-якого питання, незалежно від сфери та рівня складності.
 4. Пряме спілкування з кандидатами до призначення виконавця. Дозволяє розвіяти всі сумніви з приводу компетенції, уточнити потрібні тонкощі.
 5. Можливість знайти юриста терміново: наприклад, за день до судового засідання. Уявляєте, скільки б на це пішло часу при стандартній процедурі пошуку?

... І три аргументи на користь сервісу

Пошук юриста в своєму місті через сервіс «Протокол» - це, в першу чергу, економія часу. Уявіть: не потрібно робити дзвінки, їздити по офісах, чекати в чергах, розчаровано шукати наступного фахівця ... На «Протоколі» все простіше: переглядайте всі пропозиції і вибирайте юриста, не відходячи від свого гаджета.

Тендер юридичних послуг на сервісі «Протокол» - це об'єктивне і здорове конкурентне середовище. А значить, зареєстровані юристи намагаються стати кращими і зробити більше для кожного замовника, а ціни на їх послуги при цьому стають більш прийнятними.

А ще «Протокол» - це можливість замовити послуги юриста або адвоката без нервування і ризиків. Тут немає дилетантів і самозванців. До реєстрації на сайті допускаються тільки досвідчені висококваліфіковані фахівці. Їх рейтинг вказує на рівень відповідальності, і ніхто не буде псувати собі репутацію. Тому, взявшись за вирішення питання, юрист постарається зробити все, що в його силах.

Які питання можна вирішити за допомогою тендера на юридичні послуги?

Об'єднуючи більше 3,5 тисячі юристів в рамках одного порталу, сервіс «Протокол» дозволяє оперативно знайти фахівця для правової допомоги в будь-якій області:

 • кримінальне право - прозорий аналіз ситуації, реальні прогнози, комплексний захист;
 • цивільне право - відшкодування збитку, спори з контрагентами та інші питання;
 • сімейне право - від складання шлюбного договору до допомоги при шлюборозлучному процесі;
 • захист бізнесу: супровід договорів, допомога при перевірках, робота з боржниками і т.п .;
 • трудове право - суперечки з роботодавцями, компенсації та інші питання;
 • захист прав споживачів - повернення коштів за неякісний товар, компенсація моральної шкоди.

Таким же чином можна перерахувати всі актуальні області та сфери права. Вам достатньо оформити замовлення, і наша система тендера дозволить знайти юриста в своєму місті з відповідними вузькоспеціалізованими знаннями. Оцініть зручність, економте час і кошти, захистіть свої інтереси і права - сервіс «Протокол» надає юридичні послуги майбутнього, доступні вже зараз.

Пароль від Вашого особистого кабінету відправлений Вам на вказаний емайл. Використовуйте його при наступній авторизації на Протоколі. І пам'ятайте: Ви завжди можете поміняти пароль
0