Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 372. Поділ майна, що є у спільній сумісній власності Стаття 372. Поділ майна, що є у спільній сумісній ...

Стаття 372. Поділ майна, що є у спільній сумісній власності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3495

  Переглядів

 • 3495

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майно, що є у спільній сумісній власності, може бути поділене між співвласниками за домовленістю між ними, крім випадків, установлених законом.

  {Частина перша статті 372 із змінами, внесеними згідно із Законом № 417-VIII від 14.05.2015 }

  2. У разі поділу майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними або законом.

  За рішенням суду частка співвласника може бути збільшена або зменшена з урахуванням обставин, які мають істотне значення.

  3. У разі поділу майна між співвласниками право спільної сумісної власності на нього припиняється.

  4. Договір про поділ нерухомого майна, що є у спільній сумісній власності, укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.

  Попередня

  379/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст