Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 658-1. Придбання права на одностороннє розірвання договору Стаття 658-1. Придбання права на одностороннє розі...

Стаття 658-1. Придбання права на одностороннє розірвання договору

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2052

  Переглядів

 • 2052

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Сторони договору купівлі-продажу можуть домовитися, що одна сторона придбає в іншої право розірвати цей договір в односторонньому порядку.

  2. Договір купівлі-продажу є розірваним, якщо сторона, яка набула відповідно до частини першої цієї статті право розірвати договір, протягом визначеного строку не заявить вимогу про виконання договору. Сторони можуть обумовити розірвання договору купівлі-продажу вчиненням цією стороною певних дій або настанням певних обставин протягом визначеного строку або у визначений час.

  {Кодекс доповнено статтею 658 - 1 згідно із Законом № 1984-VIII від 23.03.2017 }

  Попередня

  680/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст