Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1080. Недійсність заборони відступлення права грошової вимоги Стаття 1080. Недійсність заборони відступлення пра...

Стаття 1080. Недійсність заборони відступлення права грошової вимоги

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1081

  Переглядів

 • 1081

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Договір факторингу є дійсним незалежно від наявності домовленості між клієнтом та боржником про заборону відступлення права грошової вимоги або його обмеження.

  У цьому разі клієнт не звільняється від зобов'язань або відповідальності перед боржником у зв'язку із порушенням клієнтом умови про заборону або обмеження відступлення права грошової вимоги.

  Попередня

  1118/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст