Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1073. Правові наслідки неналежного виконання банком операцій за рахунком клієнта Стаття 1073. Правові наслідки неналежного виконанн...

Стаття 1073. Правові наслідки неналежного виконання банком операцій за рахунком клієнта

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2484

  Переглядів

 • 2484

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі несвоєчасного зарахування на рахунок грошових коштів, що надійшли клієнтові, їх безпідставного списання банком з рахунка клієнта або порушення банком розпорядження клієнта про перерахування грошових коштів з його рахунка банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта або належного отримувача, сплатити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено законом.

  Попередня

  1100/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст