Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 459. Придатність винаходу для набуття права інтелектуальної власності на нього Стаття 459. Придатність винаходу для набуття права...

Стаття 459. Придатність винаходу для набуття права інтелектуальної власності на нього

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1745

  Переглядів

 • 1745

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Винахід вважається придатним для набуття права інтелектуальної власності на нього, якщо він, відповідно до закону, є новим, має винахідницький рівень і придатний для промислового використання.

  2. Об'єктом винаходу може бути продукт (пристрій, речовина тощо) або процес у будь-якій сфері технології.

  3. Законом можуть бути встановлені продукти та процеси, які не є придатними для набуття права інтелектуальної власності на них відповідно до цієї статті.

  Попередня

  466/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст