Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 939. Правові наслідки відмови поклажодавця від передання речі на зберігання Стаття 939. Правові наслідки відмови поклажодавця ...

Стаття 939. Правові наслідки відмови поклажодавця від передання речі на зберігання

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2157

  Переглядів

 • 2157

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Зберігач, який зобов'язався прийняти в майбутньому річ на зберігання, не має права вимагати її передання на зберігання.

  2. Поклажодавець, який не передав річ на зберігання, зобов'язаний відшкодувати зберігачеві збитки, завдані йому у зв'язку з тим, що зберігання не відбулося, якщо він в розумний строк не попередив зберігача про відмову від договору зберігання.

  Попередня

  964/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст