Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 862. Конфіденційність одержаної сторонами інформації Стаття 862. Конфіденційність одержаної сторонами і...

Стаття 862. Конфіденційність одержаної сторонами інформації

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1598

  Переглядів

 • 1598

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо сторона у договорі підряду внаслідок виконання договору одержала від другої сторони інформацію про нові рішення і технічні знання, у тому числі й такі, що не захищаються законом, а також відомості, що можуть розглядатися як комерційна таємниця, вона не має права повідомляти їх іншим особам без згоди другої сторони.

  Попередня

  887/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст