Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1269. Подання заяви про прийняття спадщини

Стаття 1269. Подання заяви про прийняття спадщини

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5137

  Переглядів

 • 5137

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини.

  {Частина перша статті 1269 із змінами, внесеними згідно із Законами № 2435-VI від 06.07.2010 , № 1709-VII від 20.10.2014 }

  2. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто.

  3. Особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право подати заяву про прийняття спадщини без згоди своїх батьків або піклувальника.

  4. Заяву про прийняття спадщини від імені малолітньої, недієздатної особи подають її батьки (усиновлювачі), опікун.

  5. Особа, яка подала заяву про прийняття спадщини, може відкликати її протягом строку, встановленого для прийняття спадщини.

  Попередня

  1302/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст