Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1288. Призначення виконавця заповіту нотаріусом Стаття 1288. Призначення виконавця заповіту нотарі...

Стаття 1288. Призначення виконавця заповіту нотаріусом

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1063

  Переглядів

 • 1063

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Виконавець заповіту може бути призначений нотаріусом або в сільських населених пунктах - уповноваженою на це посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини, якщо заповідач не призначив виконавця заповіту або якщо виконавець заповіту відмовився від виконання заповіту чи був усунений від його виконання і якщо цього потребують інтереси спадкоємців.

  {Частина перша статті 1288 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1709-VII від 20.10.2014 }

  Попередня

  1321/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст