Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 513. Форма правочину щодо заміни кредитора у зобов'язанні Стаття 513. Форма правочину щодо заміни кредитора ...

Стаття 513. Форма правочину щодо заміни кредитора у зобов'язанні

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2817

  Переглядів

 • 2817

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Правочин щодо заміни кредитора у зобов'язанні вчиняється у такій самій формі, що і правочин, на підставі якого виникло зобов'язання, право вимоги за яким передається новому кредиторові.

  2. Правочин щодо заміни кредитора у зобов'язанні, яке виникло на підставі правочину, що підлягає державній реєстрації, має бути зареєстрований в порядку, встановленому для реєстрації цього правочину, якщо інше не встановлено законом.

  Попередня

  520/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст