Стаття 820. Плата за найм житла

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2275

  Переглядів

 • 2275

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Розмір плати за найм житла встановлюється у договорі найму житла.

  Якщо законом встановлений максимальний розмір плати за найм житла, плата, встановлена у договорі, не може перевищувати цього розміру.

  2. Одностороння зміна розміру плати за найм житла не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

  3. Наймач вносить плату за найм житла у строк, встановлений договором найму житла.

  Якщо строк внесення плати за найм житла не встановлений договором, наймач вносить її щомісяця.

  4. Орендні платежі за договором оренди житла з викупом - періодичні платежі, які особа-орендар сплачує підприємству-орендодавцю відповідно до умов договору оренди житла з викупом протягом усього строку дії договору. Орендні платежі включають платежі на викуп обраного особою-орендарем житла, винагороду (дохід) орендодавця. Особа-орендар також зобов’язана компенсувати підприємству-орендодавцю витрати, визначені законом.

  {Стаття 820 із змінами, внесеними згідно із Законом № 800-VI від 25.12.2008 ; в редакції Закону № 1201-IX від 04.02.2021 }

  Попередня

  845/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст