Главная Сервисы для юристов ... Законы Цивільний кодекс України Стаття 1192. Способи відшкодування шкоди, завданої майну потерпілого Стаття 1192. Способи відшкодування шкоди, завданої...

Стаття 1192. Способи відшкодування шкоди, завданої майну потерпілого

Цивільний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
Добавить в избраное

1. Якщо інше не встановлено законом, з урахуванням обставин справи суд за вибором потерпілого може зобов’язати особу, яка завдала шкоди майну, відшкодувати її в натурі (передати річ того ж роду і такої ж якості, полагодити пошкоджену річ тощо) або відшкодувати завдані збитки у повному обсязі.

{Абзац перший частини першої статті 1192 в редакції Закону № 590-IX від 13.05.2020 }

Розмір збитків, що підлягають відшкодуванню потерпілому, визначається відповідно до реальної вартості втраченого майна на момент розгляду справи або виконання робіт, необхідних для відновлення пошкодженої речі.

Предыдущая

1223/1341

Следущая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст