Стрім для юриста - трансляція вебінарів та івентів у реальному часі

“Будь у потоці актуальної юридичної інформації”

Чому Вам слід стрімити через ресурс "Протокол"

Наша аудиторія це юристи та їхні клієнти. Ви стаєте відомим у юридичному світі і про Вас дізнаються потенційні клієнти

Запис стріму, зберігання запису у Вашому профілі, можливість завантажити запис на зовнішній носій та/або хмару.

Чат для питань та коментарів, а також обговорення між учасниками того, що відбувається під час трансляції. Можливість прихованого звернення учасника до спікера.

Відеотрансляція з Вами через усі сторінки нашого ресурсу під час трансляції. Користувач із будь-якої сторінки бачить поточний стрім і може приєднатися до учасників.

Анонсування Вашого стриму шляхом листів та постів через канали Протоколу. Попередній запис питань щодо теми стримування від учасників, перехід до індивідуальних відеоконсультацій після закінчення стримування на платній основі

Швидкість та якість стриму поза конкуренцією

Попередні стріми

Заповнить дані стріму

Записаться на семинар

logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст