Главная Сервисы для юристов ... Стрим Адвокату-Воїну від юристів України. Збір на колісні ноші що рятують життя. Прохання поширити Адвокату-Воїну від юристів України. Збір на колісн...

Адвокату-Воїну від юристів України. Збір на колісні ноші що рятують життя. Прохання поширити

Отключить рекламу
"Звук вимкнено за замовчуванням. Натисніть на екран та увімкніть звук в плеєрі"
Підписатися на канал
17.04.2024 о 10.00 тривалість 60хв
Програма стріма:

Вітаю колеги! Мене звати Віталій Бондарчук. Адвокат і учасник спільноти юристів Протокол.

А наразі конструктор та виробник цих спеціалізованих ношей для евакуації поранених у складних умовах https://www.tachela.com/.

Дякую всім за поширення допису на фейсбуці, де вже майже мілйьон переглядів. Інформація швидко дісталася до наших Воїнів і почали надходити цільові запити.

Серед таких запитів, звернення нашого колеги, адвоката Олександра Мацьоцького, який зараз захищає нас в Прикордонній службі.

Для можливості своєчасної та ефективної евакуації поранених його другий відділ швидкого реагування 105 прикордонного загону потребує чотири мобільні розкладні ноші на колесах «Тачела» полегшеної конструкції з алюмінію.

Щотижня надходять запити від військових і пошук коштів, у розмірі 48тис.грн на чотири тачели, для мене на цей момент займе невизначений наразі час.

Тому хотів би запропонувати, разом з Протокол, спільноті юристів підтримати нашого колегу та зібрати кошти на виготовлення цих важливих засобів що рятують життя.

На ютуб каналі тачела можна подивитися відео використання системи.

На сайті https://www.tachela.com/donate є повний звіт про поточну кількість запитів, кількість донатів та безкоштовну передачу нашим Воїнам та реквізити для підтримки нашого колеги-воїна. Запит #9 прошу вказати в призначенні платежу.

До війни адвокати захищали в судах, тепер захищають на фронті, а ми в тилу повинні працювати для військових, донатити та підтримувати в будь який спосіб наших захисників.

Якщо коштів буде зібрано більше їх буде спрямовано на задоволення інших запитів, що розміщені на сайті тачела в розділі допомогти зберегти життя.

Щиро дякую за Вашу підтримку, дорогі колеги. Слава Україні!

Повний звіт та реквізити збору тут - https://www.tachela.com/donate

Подати заявку на безкоштовне отримання ношей тут - https://www.tachela.com/apply

Про спікера:

Контакти:

Телефон - +380970066751

E-mail - info@tachela.com

Попередні запитання від глядачів:
Очікуємо на Ваші запитання*
 • 163

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 163

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Залишайте Ваше питання спікеру, наприкінці трансляції будуть відповіді

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Попередні стріми

  Смотреть все видео консультации
  X
  X
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст