Главная Сервисы для юристов ... Стрим Новый закон о мобилизации и новый порядок КМУ № 560. Что изменилось Новый закон о мобилизации и новый порядок КМУ № 56...

Новый закон о мобилизации и новый порядок КМУ № 560. Что изменилось

Отключить рекламу
"Звук вимкнено за замовчуванням. Натисніть на екран та увімкніть звук в плеєрі"
Підписатися на канал
28.05.2024 о 19:00 тривалість 90хв
Програма стріма:

Прямая ссылка на трансляцию https://www.youtube.com/live/WVTK2K95iJI?si=iCpEggNbhDtzqqF0

► отсрочка от мобилизации по новому закону и постанове КМУ;

► как проходит процесс оформления отсрочки по постанове КМУ № 560;

► нужно ли идти на ВЛК;

► нужно ли уточнять данные в ТЦК и как;

► как оформлять акт об уходе по постанове КМУ № 560;

► новые штрафы;

► ответы на Ваши вопросы.

Про спікера:

Про спикера: Практикующий адвокат и юрист с опытом практической деятельности в различных отраслях права более 12 лет.

Задані питання:

Доброго вечора! Благаю Допоможіть! Чи маю право на відстрочку якщо: маю акт ОТГ про постійний догляд (без виплати) батька 1 пожиттєвої групи. В будинку ще спільно проживає моя мама (дружина інваліда), яка займається постійним доглядом ( з виплатою)за мамою батька-інваліда. Дякую! Дуже чекаю на відповідь!

 

А если снятый был с учета во время войны по 402ст. получил инвалидность 3 группы и не проходит больше комиссии? То как ?

Попередні запитання від глядачів:
Очікуємо на Ваші запитання*

1. Слабко О.О. : Доброго дня. Підкажить 21значний код в застосунку Резерв+ є альтернативою бумажного штриккоду? Тобі то цього коду вистачить щоб не було запитань на блокпостах та інших перевірка?

2. polopo78 : Вітаю! Скажіть чи потрібно йти в ТЦК для оформлення відстрочки.Оновив дані резерв +, група дійсна поки до кінця року

3. zaharovasofia1 : Комісії в ТЦК та СП не створені, в соцзахисті аналогічно, як поступати далі, документи відпралені поштою, як отримати відстрочку? Дякую за відповідь. Копії документів для ТЦК та СП, яким чином повинні бути завірені і ким?

4. Богдан Тетяна Сергіївна : Доброго дня. Мене забронювали на підприємстві. Для подовження бронювання на підприємстві вимагають надати : витяг з Оберігу про проходження ВЛК, вклеєний штрих код у військовий квиток. Звернулись в ТЦК для отримання направлення на ВЛК та вклейку - у ТЦК відмовили. Аргументували, що зараз нікому не вклеюють код та направлення на ВЛК дають тільки мобілізованим. Підкажіть - які документи потрібні для продовження бронювання? - Чи законно роботодавець вимагає вклейку та ВЛК? - Чи може Міноборони відмовити в бронюванні без вклеєного штрих-коду та ВЛК? - Чи законно відмовляє ТЦК у вклеюванні штрих коду та направлення на ВЛК? - останнє ВЛК було пройдено 25 років тому. Чи не повинні дати направлення? Де крім ТЦК можна отримати направлення на ВЛК та вклеїти код?

5. Стехнович Роман : Добрий день. Батько інвалід І групи (по МСЕК потребує постійного догляду), мати пенсіонер (63 роки), я єдиний син. Чи маю я право на відстрочку по новому закону? Дякую

6. volodumursemtsiv : Добрий день. Я не маю військового квитка, а тільки тимчасове посвідчення ( форма №3), видане ще у 2008 році і у якому є штамп ''знятий з військового обліку'' ( за станом здоров'я, тоді стаття 37). У цьому тимчасовому посвідченні не вказано взагалі доки воно дійсне. У паспорті штамп 'невійськовозобов'язаний '. Мене оштрафують за відсутність військового квитка(згідно нового закону про мобілізацію)? Якщо так, то на яку суму оштрафують ? І цей штраф буде лише після 60 днів, які відведені для оновлених даних чи оштрафують уже зараз, якщо я піду в ТЦК найближчими днями? Мій знайомий пішов добровільно у ТЦК, щоб оновити дані, так йому виписали штраф у 25000 грн. Ці дії ТЦК законні? Дякую за відповідь.

7. Світлана Шевчук : Якщо особа працює, її дані не змінені, роботодавець постійно оновлює дані і подає звіти до ТЦК- чи вважається це що дані оновлені?

8. Світлана Шевчук : Особа виключена (не знята, а виключена) з обліку. Отже, не є військовозобов'язаною ? Відповідно їй не треба поновлювати дані? Не уявляю, на якій підставі його тепер можуть знову поставити на облік. Говорять ви ключені з обліку МВС, що вони не йдуть поновлювати дані.

9. Доценко Світлана Олександрівна : Доброго дня. Деяким військовозобов'язаним, які з'являлися на початку війни до ТЦК та СП видавали повістки, які не містили дати прибуття, проте містили вказівку про включення людини до резерву №2 або резерву №3. Що означають такі резерви? Дякую

10. Ірина : Підчас воєнного часу,чі потрібно чекати місяць після заяви про шлюб ,щоб зареєструвати і отримати свідоцтво про шлюб?

 • 4192

  Просмотров

 • 4

  Коментарии

 • 4192

  Просмотров

 • 4

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Єдиний син. Мати інвалід ІІ групи. Проживають окремо. Чи має право син на відстрочку за п. 13 ч. 1 ст. 23 Закону про мобілізацію? Якщо має, які документи слід надати ТЦК і в якому порядку?

  27.05.2024 14:24

  Доброго дня. Особа виключена (не знята) з обліку. Отже, не є військовозобов'язаною ? Відповідно не треба поновлювати дані? Не уявляю, на якій підставі його тепер можуть знову поставити на облік. Якщо особа працює, її дані не змінені, роботодавець постійно оновлює дані і подає звіти до ТЦК- чи вважається це що дані оновлені?

  27.05.2024 15:42

  До попереднього питання: Особа виключена з обліку. У військовому квитку стоїть відповідна відмітка.

  27.05.2024 15:45

  День добрий,пані Віра! Будь ласка дайте відповідь на питання: якщо подано всі персональні данні (подано в ТЦК та СП всі відповідні документи щодо встановлення статусу інвалід війни після поранення) в квітні 2024р,то із вступом в дію нового ЗУ " Про мобілізіцію" знову треба оновлювати данні? Дякую за відповідь

  27.05.2024 15:58

  Залишайте Ваше питання спікеру, наприкінці трансляції будуть відповіді

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Попередні стріми

  Смотреть все видео консультации
  X
  X
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст