Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 358. Здійснення права спільної часткової власності Стаття 358. Здійснення права спільної часткової вл...

Стаття 358. Здійснення права спільної часткової власності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3592

  Переглядів

 • 3592

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою.

  2. Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю.

  3. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. У разі неможливості цього він має право вимагати від інших співвласників, які володіють і користуються спільним майном, відповідної матеріальної компенсації.

  4. Якщо договір між співвласниками про порядок володіння та користування спільним майном відповідно до їхніх часток у праві спільної часткової власності посвідчений нотаріально, він є обов'язковим і для особи, яка придбає згодом частку в праві спільної часткової власності на це майно.

  Попередня

  365/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст