Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 335. Набуття права власності на безхазяйну річ Стаття 335. Набуття права власності на безхазяйну ...

Стаття 335. Набуття права власності на безхазяйну річ

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 6786

    Переглядів

  • 6786

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий.

    2. Безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих медіа.

    Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.

    3. Безхазяйні рухомі речі можуть набуватися у власність за набувальною давністю, крім випадків, встановлених статтями 336, 338, 341 і 343 цього Кодексу.

    4. Особливості набуття організацією водокористувачів права власності на безхазяйні об’єкти меліоративних систем визначаються законом.

    {Статтю 335 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 2079-IX від 17.02.2022 }

    5. Особливості набуття права власності на безхазяйні гідротехнічні споруди для цілей аквакультури визначаються законом.

    {Статтю 335 доповнено частиною п’ятою згідно із Законом № 2989-IX від 21.03.2023 }

    Попередня

    344/1343

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати

    Партнери