Стаття 351. Суди апеляційної інстанції

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 4255

    Переглядів

  • 4255

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Судом апеляційної інстанції у цивільних справах є апеляційний суд, у межах апеляційного округу якого (території, на яку поширюються повноваження відповідного апеляційного суду) знаходиться місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

    Судом апеляційної інстанції у справах про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави є Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 26 цього Кодексу.

    {Частину першу статті 351 доповнено абзацом другим згідно із Законом № 263-IX від 31.10.2019 }

    2. Верховний Суд переглядає в апеляційному порядку судові рішення апеляційних судів, ухвалені ними як судами першої інстанції.

    Попередня

    369/525

    Наступна
    Додати в обране

    1. Судові рішення суду касаційної інстанції оформлюються і видаються в порядку, встановленому статтею 222 ЦПК (Див. коментар до ст. 222 ЦПК).

    2. Копії судових рішень, які видаються повторно, то вони видаються тим судом де зберігається справа. Встановлений порядок покладає на суд касаційної інстанції в межах 5 днів з дня проголошення рішення видати належно оформлені копії рішення та надіслати протягом того ж строку копії рішень особам, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні рекомендованим листом з повідомленням.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати