Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 267. Визначення порядку і строку виконання рішення суду, забезпечення його виконання Стаття 267. Визначення порядку і строку виконання ...

Стаття 267. Визначення порядку і строку виконання рішення суду, забезпечення його виконання

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2203

  Переглядів

 • 2203

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Суд, який ухвалив рішення, може визначити порядок його виконання, надати відстрочення або розстрочення виконання, вжити заходів для забезпечення його виконання, про що зазначає в рішенні.

  2. Забезпечення виконання рішення здійснюється в порядку забезпечення позову. Забезпечення виконання рішення скасовується після повного виконання відповідачем рішення суду.

  Попередня

  268/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст