Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 243. Повернення до з’ясування обставин у справі Стаття 243. Повернення до з’ясування обставин у сп...

Стаття 243. Повернення до з’ясування обставин у справі

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2194

  Переглядів

 • 2194

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо під час судових дебатів виникає необхідність з’ясування нових обставин, що мають значення для справи, або дослідження нових доказів, суд постановляє ухвалу про повернення до з’ясування обставин у справі. Після закінчення з’ясування обставин у справі та перевірки їх доказами судові дебати проводяться в загальному порядку.

  Попередня

  244/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст