Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 166. Наслідки відмови у видачі судового наказу Стаття 166. Наслідки відмови у видачі судового нак...

Стаття 166. Наслідки відмови у видачі судового наказу

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3595

  Переглядів

 • 3595

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 2 - 1, 8, 9 частини першої статті 165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.

  {Частина перша статті 166 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

  2. Відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 3-6 частини першої статті 165 цього Кодексу, унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

  Попередня

  167/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст