Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 402. Порядок розгляду справи судом касаційної інстанції Стаття 402. Порядок розгляду справи судом касаційн...

Стаття 402. Порядок розгляду справи судом касаційної інстанції

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 7291

  Переглядів

 • 7291

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи з урахуванням статті 400 цього Кодексу.

  У разі необхідності учасники справи можуть бути викликані для надання пояснень у справі.

  2. Розгляд справи в суді касаційної інстанції починається з відкриття першого судового засідання або через п’ятнадцять днів з дня відкриття касаційного провадження, якщо справа розглядається без повідомлення учасників справи.

  {Частина друга статті 402 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2234-VIII від 07.12.2017 }

  3. Головуючий відкриває судове засідання і оголошує, яка справа, за чиєю скаргою та на судове рішення якого суду розглядається.

  4. Суддя-доповідач доповідає в необхідному обсязі зміст оскаржуваного судового рішення та доводи касаційної скарги і відзиву на касаційну скаргу.

  5. Сторони та інші учасники справи дають свої пояснення, першою дає пояснення сторона, яка подала касаційну скаргу. Якщо рішення оскаржили обидві сторони, першим дає пояснення позивач. Суд може обмежити тривалість пояснень, встановивши для всіх учасників справи рівний проміжок часу, про що оголошується на початку судового засідання.

  6. У своїх поясненнях сторони та інші учасники справи можуть наводити тільки ті доводи, які стосуються підстав касаційного розгляду справи.

  7. Вислухавши пояснення учасників справи, суд виходить до нарадчої кімнати.

  8. У разі потреби під час розгляду справи може бути оголошено перерву або розгляд її відкладено.

  Попередня

  420/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст