Главная Сервисы для юристов ... Законы Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 402. Порядок розгляду справи судом касаційної інстанції Стаття 402. Порядок розгляду справи судом касаційн...

Стаття 402. Порядок розгляду справи судом касаційної інстанції

Цивільний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 6554

  Просмотров

 • 6554

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. У суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи з урахуванням статті 400 цього Кодексу.

  У разі необхідності учасники справи можуть бути викликані для надання пояснень у справі.

  2. Розгляд справи в суді касаційної інстанції починається з відкриття першого судового засідання або через п’ятнадцять днів з дня відкриття касаційного провадження, якщо справа розглядається без повідомлення учасників справи.

  {Частина друга статті 402 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2234-VIII від 07.12.2017 }

  3. Головуючий відкриває судове засідання і оголошує, яка справа, за чиєю скаргою та на судове рішення якого суду розглядається.

  4. Суддя-доповідач доповідає в необхідному обсязі зміст оскаржуваного судового рішення та доводи касаційної скарги і відзиву на касаційну скаргу.

  5. Сторони та інші учасники справи дають свої пояснення, першою дає пояснення сторона, яка подала касаційну скаргу. Якщо рішення оскаржили обидві сторони, першим дає пояснення позивач. Суд може обмежити тривалість пояснень, встановивши для всіх учасників справи рівний проміжок часу, про що оголошується на початку судового засідання.

  6. У своїх поясненнях сторони та інші учасники справи можуть наводити тільки ті доводи, які стосуються підстав касаційного розгляду справи.

  7. Вислухавши пояснення учасників справи, суд виходить до нарадчої кімнати.

  8. У разі потреби під час розгляду справи може бути оголошено перерву або розгляд її відкладено.

  Предыдущая

  420/520

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст