Главная Сервисы для юристов ... Законы Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 170. Форма і зміст заяви про скасування судового наказу та строки її подання Стаття 170. Форма і зміст заяви про скасування суд...

Стаття 170. Форма і зміст заяви про скасування судового наказу та строки її подання

Цивільний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 11478

  Просмотров

 • 11478

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Боржник має право протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

  2. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.

  3. Заява про скасування судового наказу має містити:

  1) найменування суду, до якого подається заява;

  2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

  {Пункт 2 частини третьої статті 170 в редакції Закону № 3200-IX від 29.06.2023 }

  3) ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження;

  4) наказ, що оспорюється;

  5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.

  4. Заява підписується боржником або його представником.

  5. До заяви про скасування судового наказу додаються:

  1) документ, що підтверджує сплату судового збору;

  2) документ, що підтверджує повноваження представника боржника, якщо заява подається таким представником;

  3) клопотання про поновлення пропущеного строку, якщо заява подається після спливу строку, передбаченого частиною першою цієї статті.

  6. У разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.

  7. У разі видачі судового наказу відповідно до пункту 4 частини першої статті 161 цього Кодексу боржник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів.

  8. У разі видачі судового наказу відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, судовий наказ може бути переглянуто за нововиявленими обставинами у порядку, встановленому главою 3 розділу V цього Кодексу.

  Предыдущая

  171/520

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст