Стаття 312. Підготовка справи до розгляду

Цивільний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 1453

  Просмотров

 • 1453

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Суддя під час підготовки справи про усиновлення дитини до розгляду вирішує питання про участь у ній як заінтересованих осіб відповідного органу опіки та піклування, а у справах, провадження в яких відкрито за заявами іноземних громадян, - уповноваженого органу виконавчої влади.

  2. Орган опіки та піклування повинен подати суду висновок про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини.

  3. До висновку органу опіки та піклування мають бути додані:

  1) акт обстеження умов життя заявника, складений за місцем його проживання;

  2) свідоцтво про народження дитини;

  3) медичний висновок про стан здоров’я дитини, про її фізичний і розумовий розвиток;

  4) у випадках, встановлених законом, згода батьків, опікуна, піклувальника дитини, закладу охорони здоров’я або навчального закладу, а також самої дитини на усиновлення.

  Суд у разі необхідності може вимагати подання інших документів.

  Предыдущая

  318/520

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст