Главная Сервисы для юристов ... Законы Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 126. Наслідки пропущення процесуальних строків Стаття 126. Наслідки пропущення процесуальних стро...

Стаття 126. Наслідки пропущення процесуальних строків

Цивільний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
 • 3922

  Просмотров

 • 3922

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом.

  2. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

  Предыдущая

  127/520

  Следующая
  Добавить в избраное
  КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Незнання про порушення через байдужість до своїх прав або небажання дізнатися не є поважною причиною пропуску строку звернення до суду (ВС КЦС № 2-5256/11 від 18.06.2021 р.)
    Навіть якщо з формальної точки зору особа має право на поновлення строку оскарження - всьому мають бути свої межі. І при пропуску строку у (!) 9 років, враховуючи обізнаність про провадження - суд не знайшов підстав для поновлення строку, навіть враховуючи несвоєчасне отримання відповідачем повного тексту заочного рішення.

  У 2010 році, банк звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за кредитним договором. Заочним рішенням районного суду у 2011 році таку заборгованість стягнуто. З матеріалів справи вбачається, що особа ще тоді оскаржувала ухвалу про відкриття цього провадження в апеляційному порядку - проте її апеляційна скарга була повернута у зв‘язку із неусуненням недоліків. 

  Тим не менш, через більше ніж 9 років, особа звернулась до суду із заявою про перегляд заочного рішення районного суду 2011 року, до якої долучила клопотання про поновлення строку на подання заяви про перегляд вказаного заочного рішення.

  Суд першої інстанції (із яким погодився суд апеляційної інстанції) відмовив особі в задоволенні її заяви про поновлення строку  - а заяву про перегляд заочного рішення залишив без розгляду. Читати повністю

  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст