Стаття 68. Судовий розпорядник

Цивільний процесуальний кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 7428

    Просмотров

  • 7428

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Судовий розпорядник:

    1) забезпечує належний стан залу судового засідання і запрошує до нього учасників судового процесу;

    2) з урахуванням кількості місць та забезпечення порядку під час судового засідання визначає можливу кількість осіб, які можуть бути присутні у залі судового засідання;

    3) оголошує про вхід і вихід суду із зали судового засідання та пропонує всім присутнім встати;

    4) слідкує за додержанням порядку особами, присутніми у залі судового засідання;

    5) виконує розпорядження головуючого про приведення до присяги перекладача, експерта;

    6) під час судового засідання приймає від присутніх у залі учасників судового процесу документи та інші матеріали і передає до суду;

    7) запрошує до залу судового засідання свідків та виконує вказівки головуючого щодо приведення їх до присяги;

    8) виконує інші доручення головуючого, пов’язані зі створенням умов, необхідних для розгляду справи.

    2. Вимоги судового розпорядника, пов’язані з виконанням обов’язків, зазначених у частині першій цієї статті, є обов’язковими для учасників судового процесу та інших осіб, присутніх у залі судового засідання.

    3. Скарги на дії чи бездіяльність судового розпорядника розглядаються судом у цьому самому процесі.

    Предыдущая

    68/525

    Следующая
    Добавить в избраное

    1. Строки, встановлені законом або судом, обчислюються роками, місяцями і днями, а також можуть визначатися вказівкою на подію, яка повинна неминуче настати.

    1. Строк, незалежно від того чи він встановлений законом чи судом може тривати протягом будь-якого із наступних часових проміжків: року (років), місяця (місяців), дня (днів). Так, рішення іноземного суду може бути пред’явлено до примусового виконання в Україні протягом трьох років з дня набрання ним законної сили (ч. 1 ст. 391 ЦПК); предмет застави повертається позивачеві, якщо позов про відшкодування збитків не подано протягом двох місяців після настання обставин, визначених частиною першою цієї статті (ч.2 ст. 155 ЦПК); заява про забезпечення позову, подана до подання позовної заяви, розглядається судом не пізніше двох днів з дня її подання (ч. 2 ст. 153 ЦПК).

    2. Строки можуть визначатися вказівкою на подію, яка повинна неминуче настати. Особливість такого визначення строку полягає в тому, що учасники процесу не знають заздалегідь точної дати настання спливу строку. Так, сторони зобов’язані подати свої докази до або під час попереднього судового засідання у справі (ч. 1 ст. 131 ЦПК); провадження у справі згідно ч. 1 ст. 203 ЦПК зупиняється до залучення до участі у справі правонаступника чи законного представника.

    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати