Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 309. Дії суду в разі появи фізичної особи, яку було визнано безвісно відсутньою або оголошено померлою Стаття 309. Дії суду в разі появи фізичної особи, ...

Стаття 309. Дії суду в разі появи фізичної особи, яку було визнано безвісно відсутньою або оголошено померлою

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 4049

    Переглядів

  • 4049

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. У разі одержання заяви про появу фізичної особи, яку було визнано безвісно відсутньою або оголошено померлою, або відомостей про місцеперебування цієї особи суд за місцеперебуванням особи або суд, який ухвалив рішення про визнання особи безвісно відсутньою або оголосив її померлою, призначає справу до слухання за участю цієї особи, заявника та інших заінтересованих осіб і скасовує своє рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою. Заяву може бути подано особою, яку було визнано безвісно відсутньою або оголошено померлою, або іншою заінтересованою особою.

    2. Копію рішення суд надсилає відповідному органу державної реєстрації актів цивільного стану для анулювання актового запису про смерть.

    Попередня

    315/525

    Наступна
    Додати в обране

    (Кодекс доповнено статтею 309-1 згідно із Законом N 2453-VI від 07.07.2010)

    1. Коментована стаття встановлює спеціальні правові підстави для скасування судового наказу. Він підлягає скасуванню в апеляційному порядку, якщо апеляційний суд встановить відсутність між стягувачем та боржником спірних правовідносин, на основі яких була заявлена вимога, передбачена частиною першою статті 96 цього Кодексу. Інші обставини не можуть бути підставою для скасування судового наказу. Тому в апеляційній скарзі на судовий наказ слід покликатися лише на відсутність спірних правовідносин між стягувачем та боржником.

    2. Ухвала апеляційного суду про скасування судового наказу є остаточною і оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати