Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 105. Обов’язкове призначення експертизи судом Стаття 105. Обов’язкове призначення експертизи суд...

Стаття 105. Обов’язкове призначення експертизи судом

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
  • 8092

    Переглядів

  • 8092

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Призначення експертизи судом є обов’язковим у разі заявлення клопотання про призначення експертизи обома сторонами. Призначення експертизи судом є обов’язковим також за клопотанням хоча б однієї із сторін, якщо у справі необхідно встановити:

    1) характер і ступінь ушкодження здоров’я;

    2) психічний стан особи;

    3) вік особи, якщо про це немає відповідних документів і неможливо їх одержати.

    Попередня

    106/525

    Наступна
    Додати в обране

    1. У ч. 1 коментованої статті вказано, що універсальні правила про участь у цивільному процесі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, прокурора, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, фізичних та юридичних осіб з метою захисту прав, свобод та інтересів інших осіб (ст. 45 ЦПК) стосуються захисту прав, свобод та інтересів не тільки заявника (стягувача), але й боржника. Заяву про скасування судового наказу можуть подавати як боржник (чи його представник), так і зазначені особи.

    2. Заява про скасування судового наказу подається в письмовій формі і повинна містити реквізити, передбачені ч. 3 коментованої статті:

    1) найменування суду, в який подається заява. Заява подається до суду, який видав наказ.

    2) ім´я (найменування) стягувача та боржника, а також ім´я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження;

    3) наказ, що оспорюється;

    4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача;

    5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача;

    6) перелік документів, що додаються до заяви.

    Заява про скасування судового наказу повинна бути мотивованою і підтверджуватися відповідними письмовими доказами.

    3. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями усіх доданих до неї документів для надання стягувачеві.

    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати