Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 199. Подання відповіді на відзив та заперечення Стаття 199. Подання відповіді на відзив та запереч...

Стаття 199. Подання відповіді на відзив та заперечення

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1986

  Переглядів

 • 1986

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У строк, встановлений судом, позивач має право подати відповідь на відзив, а відповідач - заперечення.

  2. Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.

  3. Якщо позивачем до закінчення підготовчого провадження подано заяву про визнання недійсним повністю чи у певній частині пов’язаного з предметом спору правочину, який суперечить закону, суд надає відповідачу, іншим учасникам справи час на підготовку своїх пояснень та заперечень з приводу поданої заяви.

  Попередня

  200/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст