Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 465. Порядок подання клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду Стаття 465. Порядок подання клопотання про надання...

Стаття 465. Порядок подання клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1075

  Переглядів

 • 1075

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду подається до суду безпосередньо стягувачем (його представником) або відповідно до міжнародного договору, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, іншою особою (її представником).

  2. Якщо міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, передбачено подання клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду через органи державної влади України, суд приймає до розгляду клопотання, що надійшло через орган державної влади України.

  Попередня

  483/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст