Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 249. Зауваження щодо технічного запису судового засідання, протоколу судового засідання та їх розгляд Стаття 249. Зауваження щодо технічного запису судо...

Стаття 249. Зауваження щодо технічного запису судового засідання, протоколу судового засідання та їх розгляд

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3482

  Переглядів

 • 3482

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Учасники справи мають право ознайомитися із технічним записом судового засідання, протоколом судового засідання та протягом п’яти днів з дня проголошення рішення у справі подати до суду письмові зауваження щодо неповноти або неправильності їх запису.

  2. Головуючий розглядає зауваження щодо технічного запису судового засідання та протоколу судового засідання, про що постановляє відповідну ухвалу.

  3. У разі пропуску строку подання зауважень і відсутності підстав для його поновлення головуючий залишає їх без розгляду.

  4. Зауваження щодо технічного запису судового засідання чи протоколу судового засідання повинні бути розглянуті не пізніше п’яти днів з дня їх подання.

  Попередня

  250/520

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст