Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 443. Визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами Стаття 443. Визначення частки майна боржника у май...

Стаття 443. Визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами

Цивільний процесуальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1065

  Переглядів

 • 1065

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Питання про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами, вирішується судом за поданням державного чи приватного виконавця.

  2. Суд у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з повідомленням сторін та заінтересованих осіб. Неявка сторін та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про визначення частки майна боржника у майні, яким він володіє спільно з іншими особами.

  Попередня

  457/516

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст