Стаття 115. Умисне вбивство

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 138270

  Переглядів

 • 138270

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, -

  карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

  2. Умисне вбивство:

  1) двох або більше осіб;

  2) малолітньої дитини або жінки, яка завідомо для винного перебувала у стані вагітності;

  3) заручника або викраденої людини;

  4) вчинене з особливою жорстокістю;

  5) вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб;

  6) з корисливих мотивів;

  7) з хуліганських мотивів;

  8) особи чи її близького родича у зв'язку з виконанням цією особою службового або громадського обов'язку;

  9) з метою приховати інше кримінальне правопорушення або полегшити його вчинення;

  10) поєднане із зґвалтуванням або сексуальним насильством;

  11) вчинене на замовлення;

  12) вчинене за попередньою змовою групою осіб;

  13) вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, за винятком вбивства, передбаченого статтями 116-118 цього Кодексу;

  14) з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, -

  карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна у випадку, передбаченому пунктом 6 частини другої цієї статті.

  {Стаття 115 із змінами, внесеними згідно із Законами № 270-VI від 15.04.2008 , № 1707-VI від 05.11.2009 , № 2227-VIII від 06.12.2017 , № 2617-VIII від 22.11.2018 }

  Попередня

  137/562

  Наступна
  Додати в обране
  КОМЕНТАР від ресурсу "ПРОТОКОЛ":

  Аналізуйте судовий акт: Навіть якщо удари одного із злочинців і не були смертельні, він є співвиконавцем та засуджується за умисне вбивство за попередньою змовою групи осіб (ВС/ККС у справі № 733/249/16-к від 24 жовтня 2018 р.)

  Раскольников Достоевского из романа «Преступление и наказание» ужаснулся бы узнав об этом глубоко ужасном и абсолютно бессмысленном преступлении – двойном убийстве бабушек 95 лет и 89 лет, которое было совершенно группой преступников – двумя «женщинами» и одним несовершеннолетним, ради завладения незначительными ценностями убитых и их деньгами в сумме 6519,96 гривен.    

  Убийцы – «женщины» на основании статьи пункта 12, части 2, статьи 115 КК Украины - "умышшленное убийство" приговорены судом к пожизненному заключению с конфискацией имущества, а несовершеннолетний к 15 годам лишения свободы без конфискации. Преступники были также признаны виновными по статье 187 КК Украины – «разбой», а «женщины» по статье 307 КК Украины – «вовлечение несовершеннолетних в преступную деятельность».

  Для юристів ця справа відзначається детальним описом того, хто є співвиконавцями  при умисному вбивстві вчиненому за змовою групою осіб, та що має значення при кваліфікації діянь співвиконавців  та призначення покарання обвинуваченим.

  Так, касаційні скарги засуджених  серед іншого обґрунтовувалися тим, що судами першої та апеляційної інстанцій не було розмежовано хто з засуджених які тілесні ушкодження завдав потерпілим та ступінь їх тяжкості, внаслідок чого була дана неправильна оцінка діям кожного із злочинців окремо та неправильно призначено покарання. Кожен захисник наголошував на тому, що в діях  його підзахисного не було умислу на вбивство, а був лише умисел  на розбій чи заволодіння майном потерпілих. Засуджені визнавали у суді лише змову між собою на заволодіння майном потерпілих, а не змову на вбивство потерпілих. Тому, вважали, що має бути інша кваліфікація їх  діянням та новий розгляд у суді першої інстанції.  

  З цього приводу Верховний Суд залишаючи вирок без змін надав ґрунтовне та зрозуміле роз’яснення.

  Як було встановлено слідством та судом кожен із потерпілих отримав щонайменше 30 ударів у життєво важливі органи різними знаряддями, в тому числі сокирою,  металевою завісою, палкою. Побиття потерпілих тривало біля години протягом якого засуджені та потерпілі перебували у будинку потерпілих разом, а усі тілесні ушкодження  були прижиттєві. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілі померли у власному будинку від механічної асфіксії (були задушені). За таких обставин суд не потребує розмежування хто із засуджених і в які частини тіла наносив удари потерпілим. Засуджені є співвиконавцями і несуть рівну відповідальність за скоєний злочин. 

  Так, умисне вбивство визнається вчиненим за попередньою змовою групою осіб (п. 12 ч. 2 ст. 115), якщо у позбавленні життя потерпілого брали участь за попередньою домовленістю як співвиконавці дві і більше особи. Кожна з осіб, які з умислом на вбивство завдали потерпілому поранення, незалежно від того, яке з поранень виявилося безпосередньою причиною смерті потерпілого, повинні відповідати за умисел на вбивство як співвиконавці.

  Співвиконавцями умисного вбивства повинні визнаватися також ті особи, котрі хоча й не вчинювали дій, якими безпосередньо було заподіяно смерть потерпілого, але, будучи об'єднаними з іншими співвиконавцями вбивства єдиним умислом, спрямованим на позбавлення потерпілого життя, здійснили частину того обсягу дій, який група вважала за необхідне виконати з метою реалізації цього умислу.

  З урахуванням конкретних обставин справи та змісту спільного умислу осіб, що вчинюють вбивство за попередньою змовою, до таких дій можуть бути віднесені: а) застосування на початку нападу насильства щодо потерпілого з метою приведення його у безпорадний стан з тим, щоб інший співучасник, скориставшись таким станом, заподіяв потерпілому смерть; б) подолання опору потерпілого з метою полегшити заподіяння йому смерті іншим співвиконавцем (застосування до потерпілого фізичного чи психічного насильства, зв'язування його чи утримання в той час як інший співучасник завдає йому ударів з метою заподіяння смерті, тощо); в) усунення певних перешкод, що в конкретній ситуації заважають іншій особі заподіяти потерпілому смерть або істотно ускладнюють це (тримання чи ізоляція особи, яка намагається або може допомогти жертві, відвернення уваги такої особи тощо), а також сприяння доступу іншій особі до жертви; г) надання особі, яка згідно з домовленістю заподіює смерть потерпілому, конкретної допомоги під час вчинення вбивства шляхом передачі зброї, давання порад тощо; д) ведення спостереження за потерпілим, іншими особами чи обстановкою безпосередньо перед убивством або під час його вчинення з метою забезпечити реалізацію спільного умислу на вбивство.

  Ще один важливий висновок ВС: Якщо учасники групи осіб діяли узгоджено щодо декількох осіб, хоча кожен із них позбавляв життя одного потерпілого, дії кожного із них слід кваліфікувати як умисне вбивство двох і більше осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб (п. п. 1 і 12 ч. 2 ст. 115). У разі вчинення умисного вбивства під час розбійного нападу, дії винного кваліфікуються за п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України і ч. 4 ст. 187 КК України.

  Аналізуйте судовий акт: Хоча потерпілий і наніс тілесні ушкодження, в діях нападника немає необхідної самооборони, якщо визначальним було не відвернення нападу та захист, а бажання спричинити шкоду потерпілому (ВС/ККС, № 628/4025/13-к, від 04 липня 2018 р.)

  Непогана  Постанова ВС, яка детально роз’яснює на юридичному рівні, що ж таке «необхідна самооборона», і чому вона відсутня в діях особи,  навіть якщо не ця особа почала бійку та отримала від жертви тілесні ушкодження, підкріпленні висновком судово-медичної експертизи.

  Саме на «юридичному рівні», тому що на побутовому особливо в стані алкогольного сп’яніння, напевне самий досвідчений юрист це не врахує.  

  Отже, застілля. Три товариша по чарці п’ють, а потім два з них - потерпілі ображають третього - нападник, а той їм відповідає.  Далі, один із потерпілих обхоплює руками за шию нападника і душить. Нападник хапає зі столу ніж і тричі б’є першого потерпілого у груди та живіт. Другий потерпілий нападає на нападника , проте отримує від нього також декілька ударів ножом.  Після нанесення поранень нападник вважає, що вбив обох товаришив по чарці та втикає з квартири. На щастя обидва потерпілі виживають завдяки швидкій медичній допомозі. 

  Вироком суду першої інстанції, залишеним без змін судом апеляційної інстанції нападника раніше засудженого умовно було засуджено до десяти років позбавлення волі за пунктом  1, частини 2, ст. 115  КК України – «умисне вбивство двох або більше осіб» та за ч. 2, ст. 15 КК України. – «замах  на злочин». 

  У касаційній скарзі нападник наполягав на тому, що здійснював самооборону і посилався на нанесення ньому одним із потерпілих тілесних ушкоджень. Суд касаційної інстанції залишив без задоволення таку касаційну скаргу і роз’яснив наступне.  

  Для вирішення питання про кваліфікацію складу злочину, пов'язаного з умисним позбавленням життя особи, зокрема щодо відсутності чи наявності стану необхідної оборони, перевищення її меж, суд у кожному конкретному випадку, враховуючи конкретні обставини справи, повинен здійснити порівняльний аналіз та оцінити наявність чи відсутність акту суспільно небезпечного посягання й акту захисту, встановити їх співвідношення, відповідність чи невідповідність захисту небезпечності посягання.

  У разі, коли визначальним у поведінці особи було не відвернення нападу та захист, а бажання спричинити шкоду потерпілому (розправитися), такі дії за своїми ознаками не становлять необхідної оборони, вони набувають протиправного характеру і мають розцінюватись на загальних підставах.

  ВС також підкреслив, що той факт, що нападник втік, підтверджує, що він мав злочинний умисел на вбивство двох людей, а смерть потерпілих на щастя не настала не з волі нападника, а завдяки діям одного з потерпілих, який зміг викликати лікарів. Саме тут, тут слід застосовувати ст. 15 КК України.

  Аналізуйте судовий акт: Виправдовуючи особу у вчиненні умисного вбивства за недоведеністю, суд, зазначив, що висновок психофізіологічної експертизи достовірності показань обвинуваченого із застосуванням поліграфа, є недопустимим (ВССУ у справі № 5-2095км15)

  Справа має певний інтерес з огляду на те, що одним з доказів винуватості  обвинуваченого  під час кримінального провадження слугував, зокрема, висновок  психофізіологічної експертизи достовірності показань обвинуваченого з застосуванням поліграфа. Оцінюючи цей доказ, суди, в тому числі, і ВССУ певною мірою виклали теорію питання, яке  викликає чималий інтерес як фахівців, так звичайних громадян, а саме:

  Відповідно до пункту 6.8.1. розділу IV «Психологічна експертиза» «Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень», затверджених Наказом Міністерства юстиції України від 08 жовтня 1998 року № 53/5, предметом опитування із застосуванням спеціального технічного засобу - комп’ютерного поліграфа є отримання лише орієнтувальної інформації щодо: ступеня ймовірності повідомленої опитуваною особою інформації; повноти наданої опитуваною особою інформації; джерела отриманої опитуваною особою інформації; уявлень опитуваної особи про певну подію; іншої орієнтувальної інформації, необхідної для конструювання версій розслідування певних подій.

  Крім того, відповідні опитування, як різновид медико-психологічних дослідів, можуть проводитися тільки за наявності письмової згоди особи, яка їх проходитиме. В матеріалах справи така згода обвинувачено  на проведення психофізіологічного дослідження відсутня.

  Суд також вказав на відсутність даних про те, що особа, яка проводила відповідне дослідження, включена до Державного реєстру атестованих судових експертів як експерт та наявності у неї кваліфікації «поліграфолога».

  Аналізуйте судовий акт: ВСУ визначив різницю між умисним вбивством - ст. 115 КК та перевищенням меж необхідної самооборони - ст.118 КК (Постанова ВСУ у справі № 5-34кс14)

  Питання правильної кваліфікації злочину завжди стратегічне при звинуваченні, а при загибелі потерпілого – життєвоважливе для підсудного. Інколи дуже складно правильно кваліфікувати діяння підсудного і розрізнити: умисне вбивство (ст. 115 КК), умисне вбивство при перевищенні меж самооборони (ст. 115 КК) та необхідну самооборону       (ст. 36 КК). ВСУ у цій справі скасував рішення касаційного суду ВССУ і направив справу на новий розгляд до касаційного суду саме із питання неправильної кваліфікації вбивства.   

  ВСУ не погодився із кваліфікацію загибелі потерпілого як умисне вбивство і зазначив наступне.

  На відміну від умисного вбивства, обов’язковою ознакою суб’єктивної сторони злочину, передбаченого статтею 118 КК, є мотив діяння – захист винною особою охоронюваних законом прав та інтересів від суспільно небезпечного посягання. При цьому стан необхідної оборони виникає не лише в момент вчинення суспільно небезпечного посягання, а й у разі створення реальної загрози заподіяння шкоди. При з’ясуванні наявності такої загрози необхідно враховувати поведінку нападника, зокрема, спрямованість умислу, інтенсивність і характер його дій, що дають особі, яка захищається, підстави сприймати загрозу як реальну.

  У цій справі у підсудного виникла підстава для необхідної оборони, тобто виникло право на захист правоохоронюваних інтересів шляхом заподіяння шкоди тому, хто посягає, для припинення цього посягання. Водночас застосований засіб захисту та заподіяння шкоди у вигляді позбавлення життя за даних конкретних обставин справи не відповідали небезпечності посягання та обстановці захисту, а відтак вийшла за межі заходів, необхідних для захисту своїх охоронюваних законом прав та інтересів, тобто перевищила межі необхідної оборони.

  Слід додати , що обов'язковою умовою кваліфікації вбивства за ст. 115 КК.

  Практика

  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.09.2022 року у справі №521/3835/15-к СУДДЯ : ДАТА : 30.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.06.2023 року у справі №686/20167/19 СУДДЯ : Грушицький Андрій Ігорович ДАТА : 30.06.2023
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 30.01.2023 року у справі №260/3705/20 СУДДЯ : Коваленко Н.В. ДАТА : 30.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.09.2022 року у справі №393/815/18 СУДДЯ : ДАТА : 29.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 29.06.2022 року у справі №199/635/18 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 29.06.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2023 року у справі №554/554/18 СУДДЯ : ДАТА : 29.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2023 року у справі №496/3558/19 СУДДЯ : ДАТА : 29.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.12.2022 року у справі №348/2481/18 СУДДЯ : ДАТА : 27.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.10.2022 року у справі №274/2839/18 СУДДЯ : ДАТА : 27.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.09.2022 року у справі №369/11186/17 СУДДЯ : ДАТА : 27.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2023 року у справі №200/9992/16-к СУДДЯ : ДАТА : 27.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.10.2022 року у справі №283/1408/20 СУДДЯ : ДАТА : 25.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.10.2022 року у справі №285/2319/20 СУДДЯ : ДАТА : 25.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.01.2023 року у справі №303/3450/20 СУДДЯ : ДАТА : 25.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.11.2022 року у справі №183/6737/17 СУДДЯ : ДАТА : 24.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.03.2023 року у справі №569/17652/20 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 23.03.2023
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 23.03.2023 року у справі №160/5568/21 СУДДЯ : Калашнікова О.В. ДАТА : 23.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.12.2022 року у справі №622/440/20 СУДДЯ : ДАТА : 22.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2022 року у справі №702/856/18 СУДДЯ : ДАТА : 22.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.09.2022 року у справі №287/264/15-к СУДДЯ : ДАТА : 22.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.08.2022 року у справі №761/9413/20 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 22.08.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 22.03.2023 року у справі №757/13688/21-ц СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 22.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.12.2022 року у справі №686/5597/21 СУДДЯ : ДАТА : 21.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.12.2022 року у справі №570/2646/21 СУДДЯ : ДАТА : 21.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.09.2022 року у справі №172/456/21 СУДДЯ : Луспеник Дмитро Дмитрович ДАТА : 21.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2023 року у справі №205/6257/19 СУДДЯ : ДАТА : 21.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2023 року у справі №159/3780/20 СУДДЯ : ДАТА : 21.06.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №334/5670/18 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.05.2020 року у справі №163/353/17 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 06.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 22.01.2018 року у справі №820/1802/16 СУДДЯ : Кашпур О.В. ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.04.2020 року у справі №636/625/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.02.2020 року у справі №202/5869/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.11.2019 року у справі №175/3434/18-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №205/2732/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 06.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.07.2020 року у справі №205/2732/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 06.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.12.2019 року у справі №750/12732/17 СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.05.2020 року у справі №205/440/15-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №389/5461/14-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 05.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.11.2019 року у справі №675/423/17 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 04.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №320/360/17 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 02.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №385/2219/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 27.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №709/1705/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 01.11.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.09.2019 року у справі №205/6986/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 31.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.01.2020 року у справі №227/3763/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №622/1235/18 СУДДЯ : Наставний Вячеслав Володимирович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.10.2019 року у справі №127/16168/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 29.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.12.2019 року у справі №686/4267/15-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 28.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.12.2019 року у справі №317/2389/17 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 26.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.10.2019 року у справі №317/2389/17 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №234/9575/19 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.01.2020 року у справі №727/6539/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.02.2020 року у справі №265/1980/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 15.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №604/546/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.09.2019 року у справі №644/9758/16-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 25.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №207/412/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.03.2020 року у справі №215/3509/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 24.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.12.2019 року у справі №219/15029/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 23.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №486/1496/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №128/1359/18 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 21.10.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 12.09.2019 року у справі №826/7957/18 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 21.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 09.04.2018 року у справі №761/16799/15-ц СУДДЯ : Хопта Сергій Федорович ДАТА : 19.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 18.08.2019 року у справі №2029/2-2762/11 СУДДЯ : Шипович Владислав Володимирович ДАТА : 18.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 29.08.2019 року у справі №460/284/19 СУДДЯ : Кашпур О.В. ДАТА : 19.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.04.2020 року у справі №490/1495/20 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.02.2020 року у справі №221/1215/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №148/7364/13-к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №729/901/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 17.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.12.2019 року у справі №148/7364/13-к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №729/901/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №243/3624/15-к СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 16.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.08.2020 року у справі №524/3592/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 13.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.12.2019 року у справі №415/1864/14-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 30.03.2020 року у справі №203/2150/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.04.2020 року у справі №750/11509/18 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 20.01.2020 року у справі №233/4985/16-к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 14.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.06.2019 року у справі №285/4411/18 СУДДЯ : Калараш Андрій Андрійович ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.11.2019 року у справі №750/11509/18 СУДДЯ : Фомін Сергій Борисович ДАТА : 14.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.12.2019 року у справі №189/1366/18 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.04.2020 року у справі №676/1859/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 11.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.03.2020 року у справі №0827/7682/12 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 09.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.10.2019 року у справі №695/3909/16 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 08.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №266/2331/15-к СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.12.2019 року у справі №695/1873/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.12.2019 року у справі №203/232/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.12.2019 року у справі №203/232/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 07.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.11.2019 року у справі №688/2831/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.03.2020 року у справі №754/17017/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 06.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.10.2019 року у справі №161/20825/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 06.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.12.2019 року у справі №661/1182/17 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.10.2019 року у справі №161/20825/18 СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.09.2019 року у справі №740/6039/18 СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 01.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №754/6953/18 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 05.10.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 04.03.2020 року у справі №824/126/17-а СУДДЯ : Білак М.В. ДАТА : 05.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.11.2019 року у справі №221/3264/16-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.09.2019 року у справі №318/196/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.12.2019 року у справі №318/196/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.10.2019 року у справі №641/6920/15-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №470/854/16-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.02.2020 року у справі №753/19231/17 СУДДЯ : Вус Світлана Михайлівна ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 26.11.2019 року у справі №1-9/2004 СУДДЯ : Ковтунович Микола Іванович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.10.2019 року у справі №756/10945/18 СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 30.07.2019 року у справі №757/42/19-ц СУДДЯ : Тітов Максим Юрійович ДАТА : 04.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.12.2019 року у справі №229/3086/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 03.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.09.2019 року у справі №219/6929/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.09.2019 року у справі №219/5721/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 02.10.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.10.2019 року у справі №756/12489/17 СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.11.2019 року у справі №676/7475/18 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.12.2019 року у справі №164/1826/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 30.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.10.2019 року у справі №327/232/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 01.10.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 02.07.2019 року у справі №524/9532/17 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.02.2020 року у справі №212/7674/16-к СУДДЯ : Булейко Ольга Леонідівна ДАТА : 29.09.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 19.09.2019 року у справі №1-4/06 СУДДЯ : Яновська Олександра Григорівна ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.08.2019 року у справі №328/912/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.11.2019 року у справі №643/20474/15 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 29.09.2019 року у справі №266/3474/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 27.10.2019 року у справі №226/1703/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 09.07.2018 року у справі №826/3640/15 СУДДЯ : Єзеров А.А. ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.10.2019 року у справі №159/5741/18 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 12.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.10.2019 року у справі №234/18511/18 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.10.2019 року у справі №510/1657/13-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 28.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №623/812/18 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 24.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 29.09.2019 року у справі №743/1408/16-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 29.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 17.09.2019 року у справі №715/609/17 СУДДЯ : Святська Олена Володимирівна ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.02.2020 року у справі №743/1408/16-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №480/100/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 27.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.11.2019 року у справі №705/623/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.02.2020 року у справі №705/623/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 25.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.11.2019 року у справі №3669/8816/16-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 22.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.02.2020 року у справі №462/1029/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.02.2020 року у справі №710/112/16-к СУДДЯ : Луганський Юрій Миколайович ДАТА : 22.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №303/7357/17 СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 01.02.2018 року у справі №808/1202/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 12.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.02.2020 року у справі №456/2742/15-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 23.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.02.2020 року у справі №456/2742/15-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 12.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.09.2019 року у справі №523/17623/18 СУДДЯ : Крет Галина Романівна ДАТА : 22.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 16.07.2019 року у справі №577/3791/18 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 13.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2020 року у справі №596/230/15-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 11.09.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 11.12.2018 року у справі №826/6570/17 СУДДЯ : Берназюк Я.О. ДАТА : 12.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 17.06.2018 року у справі №826/1765/17 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 11.06.2020
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 25.01.2018 року у справі №815/3441/16 СУДДЯ : Білоус О.В. ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.09.2022 року у справі №266/507/17 СУДДЯ : ДАТА : 20.09.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 20.07.2022 року у справі №638/17404/19 СУДДЯ : Коломієць Ганна Василівна ДАТА : 20.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2022 року у справі №295/2309/17 СУДДЯ : ДАТА : 19.09.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2022 року у справі №172/236/19 СУДДЯ : ДАТА : 19.09.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 19.01.2023 року у справі №240/33276/21 СУДДЯ : Смокович М.І. ДАТА : 19.01.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2022 року у справі №392/353/21 СУДДЯ : ДАТА : 18.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2022 року у справі №754/9866/18 СУДДЯ : ДАТА : 18.10.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.11.2022 року у справі №524/6219/20 СУДДЯ : ДАТА : 17.11.2022
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 09.11.2022 року у справі №333/3891/21 СУДДЯ : Усик Григорій Іванович ДАТА : 09.11.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуПостанова КАС ВП від 09.02.2023 року у справі №580/11442/21 СУДДЯ : Дашутін І.В. ДАТА : 09.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.01.2018 року у справі №808/654/17 СУДДЯ : Гриценко В. В. ДАТА : 25.07.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 26.08.2019 року у справі №643/8324/18 СУДДЯ : Штелик С. П. ДАТА : 23.07.2022
  касаційний адміністративний суд верховного судуУхвала КАС ВП від 10.10.2019 року у справі №215/1368/19 СУДДЯ : Білак М. В. ДАТА : 22.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.12.2019 року у справі №592/9281/17 СУДДЯ : Крет Г. Р. ДАТА : 22.07.2022
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.02.2023 року у справі №344/13099/19 СУДДЯ : ДАТА : 16.02.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 15.03.2023 року у справі №728/1615/22 СУДДЯ : Зайцев Андрій Юрійович ДАТА : 15.03.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.02.2023 року у справі №522/24499/15-к СУДДЯ : ДАТА : 15.02.2023
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  СУДДЯ : ДАТА : 01.01.1970
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.12.2022 року у справі №127/9564/17 СУДДЯ : ДАТА : 14.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2023 року у справі №466/3020/20 СУДДЯ : ДАТА : 14.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2023 року у справі №334/7145/20 СУДДЯ : ДАТА : 14.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.12.2022 року у справі №361/6846/15-к СУДДЯ : ДАТА : 13.12.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 13.07.2022 року у справі №755/17978/20 СУДДЯ : Коротенко Євген Васильович ДАТА : 13.07.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.11.2022 року у справі №299/3630/20 СУДДЯ : ДАТА : 10.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.11.2022 року у справі №278/5260/13-к СУДДЯ : ДАТА : 10.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.12.2022 року у справі №182/324/17 СУДДЯ : ДАТА : 08.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2022 року у справі №182/5410/20 СУДДЯ : ДАТА : 08.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2022 року у справі №947/38275/20 СУДДЯ : ДАТА : 08.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.11.2022 року у справі №727/2843/20 СУДДЯ : ДАТА : 08.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.12.2022 року у справі №295/4942/20 СУДДЯ : ДАТА : 07.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №727/1215/21 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №679/405/20 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №571/256/18 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2022 року у справі №216/67/20 СУДДЯ : ДАТА : 06.12.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.10.2022 року у справі №182/7570/19 СУДДЯ : ДАТА : 06.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.10.2022 року у справі №405/6320/19 СУДДЯ : Русинчук Микола Миколайович ДАТА : 06.10.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.02.2023 року у справі №201/18473/17 СУДДЯ : Гулько Борис Іванович ДАТА : 06.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.07.2023 року у справі №216/1675/22 СУДДЯ : ДАТА : 05.07.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.07.2023 року у справі №1-655/11 СУДДЯ : ДАТА : 04.07.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.07.2023 року у справі №516/466/23 СУДДЯ : ДАТА : 04.07.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.04.2023 року у справі №544/73/20 СУДДЯ : ДАТА : 04.04.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.11.2022 року у справі №362/6601/17 СУДДЯ : ДАТА : 03.11.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.11.2022 року у справі №354/434/20 СУДДЯ : ДАТА : 02.11.2022
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 02.06.2022 року у справі №728/1068/21 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 02.06.2022
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.02.2023 року у справі №127/6182/19 СУДДЯ : ДАТА : 01.02.2023
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.06.2018 року у справі №303/7460/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.12.2020 року у справі №0827/7682/12 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №676/333/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.02.2019 року у справі №757/7141/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2018 року у справі №336-505-17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.12.2018 року у справі №243/9223/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2019 року у справі №683/2620/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.07.2018 року у справі №761/42711/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2019 року у справі №200/16842/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.01.2018 року у справі №233/514/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 12.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 21.11.2016 року у справі №2/2703/910/2012 СУДДЯ : Лященко Н.П. ДАТА : 09.02.2017
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №735/729/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 07.06.2020
  вищий адміністративний суд україниПостанова ВАСУ від 13.03.2014 року у справі №800/910/13 СУДДЯ : Єрьомін А.В. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 24.05.2018 року у справі №500/2296/14-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №0503/10653/2012 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.05.2018 року у справі №677/161/14-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.06.2019 року у справі №140/224/18 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 28.08.2018 року у справі №646/7017/14-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №621/1727/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.02.2019 року у справі №133/408/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.08.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 12.09.2018 року у справі №523/6472/14-к СУДДЯ : Лобойко Леонід Миколайович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №163/2724/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 01.08.2019 року у справі №670/54/19 СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.03.2019 року у справі №378/298/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 25.11.2019 року у справі №596/230/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.01.2019 року у справі №236/3419/17 СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.10.2019 року у справі №182/166/15-к СУДДЯ : Єремейчук Сергій Володимирович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.01.2018 року у справі №299/2937/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2019 року у справі №545/1642/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2018 року у справі №751/4876/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2019 року у справі №357/4308/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2018 року у справі №753/14222/14-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №658/4495/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2019 року у справі №396/849/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 11.09.2018 року у справі №243/3587/17 СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №266/2331/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №274/7160/13-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.01.2018 року у справі №130/1283/17 СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.06.2019 року у справі №748/1096/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №183/6194/15 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №1-10/2009 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.12.2019 року у справі №686/4267/15-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 21.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2019 року у справі №185/1182/17 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.11.2019 року у справі №233/147/17 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.06.2019 року у справі №686/10620/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №507/545/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.04.2018 року у справі №433/402/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.03.2019 року у справі №761/6929/18 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2018 року у справі №208/5017/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 18.12.2018 року у справі №750/3494/17-ц СУДДЯ : Ступак Ольга В`Ячеславівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 05.11.2019 року у справі №456/2100/17 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №369/14069/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2020 року у справі №133/2505/13-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.07.2018 року у справі №185/7163/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №332/2781/15-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.10.2018 року у справі №234/8820/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №643/7970/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.10.2018 року у справі №280/2142/14-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.02.2019 року у справі №381/1117/14-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.10.2018 року у справі №318/1043/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.04.2019 року у справі №712/2759/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №664/1269/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.09.2018 року у справі №314/38/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №622/96/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.07.2019 року у справі №331/1168/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 28.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №726/1939/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №740/1347/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2019 року у справі №216/4081/15-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №372/4155/15-к СУДДЯ : Бущенко Аркадій Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.07.2018 року у справі №515/1339/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.11.2020 року у справі №642/10569/14-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №243/4632/17 СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2018 року у справі №750/13002/14 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 12.11.2019 року у справі №313/629/15-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.02.2018 року у справі №594/1314/15-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.01.2019 року у справі №356/291/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.10.2018 року у справі №398/3237/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.05.2018 року у справі №310/5966/15-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №385/1274/15-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.12.2018 року у справі №740/149/15 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №737/963/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №359/8305/14-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №487/3884/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.07.2019 року у справі №524/113/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №490/14887/13-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.06.2019 року у справі №755/2274/17 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.10.2019 року у справі №310/8001/14-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.01.2018 року у справі №517/212/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 02.10.2019 року у справі №161/20481/14-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2018 року у справі №520/9408/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.02.2019 року у справі №619/3668/17 СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 21.08.2018 року у справі №127/11603/17 СУДДЯ : Фаловська Ірина Миколаївна ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №381/3634/17-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 27.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2018 року у справі №130/731/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.05.2018 року у справі №576/1129/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 19.04.2018 року у справі №711/5021/17 СУДДЯ : Коротун Вадим Михайлович ДАТА : 05.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №263/830/14-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.01.2018 року у справі №688/259/1б-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №755/6384/15к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.11.2019 року у справі №739/310/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2018 року у справі №229/513/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.06.2019 року у справі №1-11/04 СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 22.02.2018 року у справі №761/19004/16-ц СУДДЯ : Червинська Марина Євгенівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 14.05.2019 року у справі №761/23898/14-ц СУДДЯ : Погрібний Сергій Олексійович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2020 року у справі №500/3490/13-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.06.2019 року у справі №466/7690/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 29.10.2018 року у справі №705/7545/14-ц СУДДЯ : Черняк Юлія Валеріївна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 13.11.2018 року у справі №361/2653/15-ц СУДДЯ : Синельников Євген Володимирович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.01.2018 року у справі №415/4346/14-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.09.2018 року у справі №490/4771/13-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №569/2944/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 02.04.2019 року у справі №314/1688/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.04.2019 року у справі №369/9623/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2019 року у справі №682/2059/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.09.2019 року у справі №567/513/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 08.05.2018 року у справі №755/6384/15к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.03.2019 року у справі №199/7722/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2019 року у справі №273/1053/17 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.01.2019 року у справі №757/30909/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №149/889/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.01.2018 року СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 26.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №715/1889/16 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №712/8515/15-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.06.2018 року у справі №490/2474/14-ц СУДДЯ : Мартєв Сергій Юрійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2018 року у справі №695/1446/16-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 06.09.2018 року у справі №233/4415/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.06.2019 року у справі №748/2910/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 26.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2018 року у справі №582/1079/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.09.2019 року у справі №219/5455/16 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №539/1961/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.11.2019 року у справі №402/740/15 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №235/10108/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.10.2018 року у справі №756/4830/17-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 07.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 16.05.2018 року у справі №1-13-2002 СУДДЯ : Британчук Володимир Васильович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №337/3557/15 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.12.2018 року у справі №1-386/11 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2019 року у справі №746/93/18 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.03.2021 року у справі №511/754/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 06.12.2018 року у справі №606/43/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2020 року у справі №133/2505/13-к СУДДЯ : Анісімов Герман Миколайович ДАТА : 30.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №662/693/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.04.2018 року у справі №520/9223/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 21.06.2021 року у справі №263/5194/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2018 року у справі №645/3471/14-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.06.2019 року у справі №369/7894/14-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №219/10340/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 11.12.2018 року у справі №175/3687/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.12.2018 року у справі №740/1213/17 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 10.06.2020
  велика палата верховного судуУхвала ВП ВС від 19.09.2019 року у справі №808/3351/17 СУДДЯ : Прокопенко Олександр Борисович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2018 року у справі №201/1882/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.01.2018 року у справі №295/15329/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.02.2020 року у справі №1/1214/673/2012 СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 27.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 15.08.2019 року у справі №610/3116/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 01.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.01.2019 року у справі №761/16377/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.03.2019 року у справі №133/120/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.04.2019 року у справі №359/3800/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №668/6630/15-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.04.2018 року у справі №750/9944/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.10.2018 року у справі №233/4105/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.01.2019 року у справі №1-386/11 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.02.2019 року у справі №390/1056/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.01.2018 року у справі №694/1330/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 16.05.2018 року у справі №468/660/17-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 28.05.2019 року у справі №521/4885/17 СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.12.2018 року у справі №645/1/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.06.2020 року у справі №644/6030/17 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №643/7970/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 03.06.2020
  верховний суд україниПостанова ВСУ від 02.12.2015 року у справі №6-2203цс15 СУДДЯ : Сімоненко В.М. ДАТА : 27.02.2017
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 23.09.2018 року у справі №233/2376/16-ц СУДДЯ : Журавель Валентина Іванівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.10.2018 року у справі №400/631/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.10.2018 року у справі №400/631/15-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.10.2018 року СУДДЯ : Стефанів Надія Степанівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.04.2019 року у справі №275/288/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №748/1061/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2018 року у справі №477/2923/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №181/74/16-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.02.2020 року у справі №636/2205/14-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.02.2019 року у справі №175/2507/14-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2018 року у справі №361/13/2016-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 04.04.2018 року у справі №757/8002/17-ц СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 18.01.2018 року у справі №188/1176/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №219/4723/2014-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.03.2018 року у справі №722/1528/16-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 29.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.02.2019 року у справі №695/136/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 07.09.2021 року у справі №310/4145/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.07.2018 року у справі №419/1305/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.02.2019 року у справі №264/5873/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.01.2019 року у справі №686/14348/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.03.2020 року у справі №484/68/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.11.2018 року у справі №279/1633/17 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.07.2021 року у справі №752/1780/14-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 10.03.2019 року у справі №182/6496/17 СУДДЯ : Висоцька Валентина Степанівна ДАТА : 01.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.09.2019 року у справі №180/631/17 СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.03.2019 року у справі №322/766/16 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.11.2018 року у справі №174/771/16-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 09.04.2019 року у справі №576/1129/16-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.07.2018 року у справі №755/5880/15-к СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 04.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.04.2019 року у справі №725/5412/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.11.2018 року у справі №688/953/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.12.2018 року у справі №661/5473/14-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2019 року у справі №200/16842/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 24.10.2019 року у справі №229/4481/16-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.02.2019 року у справі №507/191/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №759/1634/13-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2020 року у справі №742/1216/16-к СУДДЯ : Іваненко Ігор Володимирович ДАТА : 09.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.06.2019 року у справі №743/1612/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.06.2018 року у справі №750/6501/14 СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.06.2018 року у справі №759/17997/15-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 28.01.2018 року у справі №236/3038/15-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.03.2018 року у справі №130/731/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.05.2019 року у справі №428/10083/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.03.2018 року у справі №450/1498/14-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2018 року у справі №645/856/18 СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №658/2924/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 03.10.2018 року у справі №668/12144/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 11.01.2018 року у справі №405/5481/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.04.2018 року у справі №520/9223/15-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 30.01.2019 року у справі №127/4720/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 12.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 03.07.2019 року у справі №569/7517/18 СУДДЯ : Воробйова Ірина Анатоліївна ДАТА : 31.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 06.10.2019 року у справі №296/4868/16-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.09.2018 року у справі №688/309/17 СУДДЯ : Макаровець Алла Миколаївна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 26.11.2018 року у справі №234/12045/16-ц СУДДЯ : Курило Валентина Панасівна ДАТА : 09.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 09.09.2019 року у справі №712/8515/15-к СУДДЯ : Чистик Андрій Олегович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 04.08.2021 року у справі №127/1-597/10 СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 22.07.2020 року у справі №132/641/16-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2018 року у справі №556/483/17 СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.06.2019 року у справі №490/180/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.01.2019 року у справі №225/2841/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.12.2020 року у справі №133/2505/13-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.09.2018 року у справі №490/4771/13-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.01.2019 року у справі №219/12156/17 СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.11.2019 року у справі №275/698/18 СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.03.2019 року у справі №341/345/16-к СУДДЯ : Слинько Сергій Станіславович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 15.09.2019 року у справі №596/230/15-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №758/952/16-к СУДДЯ : Кишакевич Лев Юрійович ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2019 року у справі №720/17/18 СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №149/1068/13-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2019 року у справі №278/335/14-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 29.05.2019 року у справі №699/604/17 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 22.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.09.2018 року у справі №314/38/15-к СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 20.03.2019 року у справі №278/335/14-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.04.2019 року у справі №369/10640/16-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.03.2019 року у справі №748/636/16 СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №759/1634/13-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.01.2019 року у справі №185/2809/16-к СУДДЯ : Кравченко Станіслав Іванович ДАТА : 11.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.09.2018 року у справі №484/2750/15-к СУДДЯ : Мазур Микола Вікторович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 08.09.2019 року у справі №596/230/15-к СУДДЯ : Бородій Василь Миколайович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.03.2019 року у справі №604/695/15-к СУДДЯ : Григор&'Єва Ірина Вікторівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 21.02.2019 року у справі №755/4752/15-к СУДДЯ : Шевченко Тетяна Валентинівна ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 23.01.2018 року у справі №572/3094/16-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 28.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.04.2018 року у справі №215/5972/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 30.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 04.02.2020 року у справі №636/2205/14-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 10.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.09.2018 року у справі №686/6613/16-к СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №547/429/16-к СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.05.2019 року у справі №654/3305/15-к СУДДЯ : Огурецький Василь Петрович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2020 року у справі №2121/1-374/2011 СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 24.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.05.2018 року у справі №668/14794/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №707/2595/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.03.2019 року у справі №357/578/14-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 08.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 22.05.2018 року у справі №303/416/16-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.10.2018 року у справі №348/1153/17 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №720/1944/16 СУДДЯ : Яковлєва Світлана Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.07.2019 року у справі №204/6668/17 СУДДЯ : Марчук Наталія Олегівна ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 07.11.2018 року у справі №610/4594/2014-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 19.04.2018 року у справі №383/510/15-к СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 01.09.2020 року у справі №473/2513/13-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 31.10.2018 року у справі №703/982/13-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.04.2018 року у справі №135/1530/16-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №487/8412/14-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 06.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуПостанова КЦС ВП від 30.01.2019 року у справі №708/1384/16-ц СУДДЯ : Крат Василь Іванович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 14.10.2019 року у справі №569/6530/15-к СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 18.12.2018 року у справі №225/5572/16-к СУДДЯ : Остапук Віктор Іванович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №677/1010/16-к СУДДЯ : Маринич В`Ячеслав Карпович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.01.2020 року у справі №366/3067/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 08.09.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 12.12.2018 року у справі №613/1377/16-к СУДДЯ : Стороженко Сергій Олександрович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.05.2018 року у справі №401/206/16 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 01.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 10.07.2019 року у справі №682/1828/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 27.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 13.06.2018 року у справі №303/7460/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 16.01.2018 року у справі №263/8377/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 03.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 30.05.2018 року у справі №761/16799/15-ц СУДДЯ : Лященко Наталія Павлівна ДАТА : 02.06.2020
  велика палата верховного судуПостанова ВП ВС від 26.03.2019 року у справі №9901/388/18 СУДДЯ : Саприкіна Ірина Валентинівна ДАТА : 09.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 14.06.2018 року у справі №734/1723/15-к СУДДЯ : Щепоткіна Валентина Володимирівна ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2018 року у справі №361/545/17 СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2018 року у справі №208/5017/14-к СУДДЯ : Лагнюк Микола Михайлович ДАТА : 02.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 24.10.2018 року у справі №226/601/17 СУДДЯ : Матієк Тетяна Василівна ДАТА : 08.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.01.2021 року у справі №678/494/17 СУДДЯ : Ємець Олександр Петрович ДАТА : 23.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 19.05.2020 року у справі №752/21791/14-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 12.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.09.2018 року у справі №452/1203/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 07.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 26.06.2018 року у справі №661/2435/13-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 03.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 27.11.2018 року у справі №521/9868/16-к СУДДЯ : Голубицький Станіслав Савелійович ДАТА : 09.06.2020
  касаційний цивільний суд верховного судуУхвала КЦС ВП від 17.07.2018 року у справі №755/6675/16-ц СУДДЯ : Білоконь Олена Валеріївна ДАТА : 10.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 03.01.2018 року у справі №302/1246/15-к СУДДЯ : Король Володимир Володимирович ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 25.07.2019 року у справі №156/98/18 СУДДЯ : Марчук Олександр Петрович ДАТА : 29.08.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуУхвала ККС ВП від 10.09.2019 року у справі №712/8515/15-к СУДДЯ : Білик Наталія Володимирівна ДАТА : 10.06.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 17.04.2018 року у справі №554/13101/15-к СУДДЯ : Григор'єва Ірина Вікторівна ДАТА : 31.05.2020
  касаційний кримінальний суд верховного судуПостанова ККС ВП від 05.06.2019 року у справі №229/3986/16-к СУДДЯ : Могильний Олег Павлович ДАТА : 23.08.2020
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст