Стаття 338. Наруга над державними символами

Кримінальний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 14167

  Переглядів

 • 14167

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Публічна наруга над Державним Прапором України, Державним Гербом України або Державним Гімном України -

  карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

  2. Публічна наруга над офіційно встановленим або піднятим прапором чи гербом іноземної держави -

  карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

  {Стаття 338 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1441-VI від 04.06.2009 , № 2617-VIII від 22.11.2018 , № 3342-IX від 23.08.2023 }

  Попередня

  420/567

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст